Київське «Динамо» не змогло обіграти «Олександрію» на своєму полі

Гостям вдалося забити швидкий гол. Вже на 8-й хвилині Валерій Лучкевич скористався обрізкою Миколенка і вивів свою команду вперед.

Кияни ж, які через травми лідерів вийшли проти третьої команди чемпіонату в дещо експериментальному складі, з молодими Кравченко і Цітаішвілі, та Циганковим на позиції нападника, контролювали гру, але пробити Паньківа їм вдалося лише 65-й хвилині.

Вийшовши на заміну, номінальний нападник Назарій Русин відгукнувся на передачу Циганкова і зрівняв рахунок.

Хацкевич підсилив гру, випустивши Шапаренко, «Динамо» продовжило тиснути і мало кілька класних моментів, але фінальний свисток зафіксував нычию - 1: 1.

«Олександрія» з трьома вимушеними замінами за гру змогла відстояти одне очко в матчі і практично гарантувала собі «бронзу» УПЛ. А ось «Динамо» максимально ускладнило собі завдання боротьби за чемпіонство.

«Динамо» - «Олександрія» - 1: 1

Голи: Назарій Русин (65) - Валерій Лучкевич (8)

Попередження: Микита Кравченко (45) - Владислав Бабогло (36), Дмитро Гречишкін (89)

«Динамо»: Георгій Бущан - Віталій Миколенко, Тамаш Кадар, Артем Шабанов, Микита Кравченко (Євген Ісаєнко, 88) - Володимир Шепелєв (Назарій Русин, 60), Aлександр Андрієвський - Георгій Цітаішвілі (Микола Шапаренко, 46), Віталій Буяльський, Віктор Циганков - Карлос Де Піна

«Олександрія»: Юрій Паньків - Павло Пашаєв, Владислав Бабогло, Антон Шендрик (Денис Дедечко, 54), Андрій Цуріков (Кирило Ковалець, 32) - Андрій Запорожан, Євген Банада - Максим Задерака, Артем Полярус, Валерій Лучкевич (Дмитро Гречишкін, 26 ) - Артем Сітало