Україна зіграє в фіналі Турніру Лобановського

Молодіжна збірна України впевнено розібралася з командою Кіпру у півфіналі ТурніруЛобановського.

Хлопці Ротаня з перших хвилин нав’язали супернику швидкий футбол з високим пресингом та забили в середині першого тайму зусиллями Олега Кожушко.

На початку другого тайму кутовий біля воріт збірної Кіпру вилився в атогол Папамічела – 2:0 для України.

А вже за 10 хвилин Топалов встановив остаточний рахунок матчу. 3:0 – збірна України зіграє у фіналі проти команди Ізраїлю, яка обіграла Болгарію.

Україна U-21 - Кіпр U-21 - 3: 0
 Голи: Кожушко, 28, Папамічел, 48 (автогол), Топалов, 58. Україна: Кожухар (Трубін, 69), Биков, Топалов (Вакула, 63), Ледньов (Мудрик, 59), Козак (Криськів, 59), Алібеков, Кожушко (Мосійчук, 62), Смирний (Луньов, 69), Семеніхін, Якимець, Стецков.

Ізраїль U-21 - Болгарія U-21 - 1: 1 (пен. - 5: 4)