«Динамо» - «Брюгге»: важлива інформація щодо матчу

Матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів УЄФА між київським «Динамо» та бельгійським «Брюгге» відбудеться у вівторок, 13 серпня, на НСК «Олімпійський». Початок поєдинку – о 20:30.

Матч стане вирішальним у цьому протистоянні, нагадаємо, що перша гра відбулася у Брюгге 6 серпня, і закінчилася з рахунком 0:1 на користь господарів.

Квитки
На матч доступні квитки наступних цінових категорій: 60, 120, 250, 300, 400, 500, 800 та 1000 гривень.

Зазначимо, що відповідно до дисциплінарного рішення УЄФА, на грі «Динамо» - «Брюгге» частину секторів буде закрито, а саме - блоки 41-63 Північної трибуни (див. схему секторів).

Власники абонементів на домашні матчі «Динамо» в сезоні 2019/20 мають першочергове право придбання квитків на матч «Динамо» - «Брюгге» та інші єврокубкові поєдинки на свої місця зі знижкою 15%. Бронь знімається за три дні до початку матчу.

Увага! Для власників абонементів у блоки 41-63 на матч з «Брюгге» будуть заброньовані квитки відповідної цінової категорії на Південній трибуні.

Продаж квитків здійснюється в касах на Троїцькій площі (біля станції метро «Олімпійська»), а також у касах стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського. Режим роботи кас: у будні дні – з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00), у святкові та вихідні дні (субота, неділя) – з 11:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00), у дні матчів – до завершення першого тайму.

Крім того, у дні матчів до завершення першого тайму працюватиме додаткова каса на Спортивній площі (вхід на стадіон із боку станції метро «Палац спорту»).

Також квитки можна придбати ОНЛАЙН.

Арбітри
Матч розсудить бригада арбітрів з Хорватії. Арбітр зустрічі - Іван Бебек. Асистенти арбітра – Горан Патакі, Боян Зобеніца. Четвертий арбітр – Маріо Зебец.

Сканування електронних квитків
Нагадаємо, що відвідувачі матчів на «Олімпійському» тепер не мають потреби роздруковувати квитки, придбані онлайн. На стадіоні (вхід «Північний 2» з боку станції метро «Палац спорту») та вході «Західний 4» НСК «Олімпійський» (зі сторони станції метро «Олімпійська») працюють нові вхідні термінали зі сканерами, які зчитують квитки з екранів мобільних пристроїв - смартфонів, планшетів.

Акредитація ЗМІ

Графік роботи метро
Можливе обмеження (закриття) на вхід для пасажирів станції «Олімпійська» перед початком футбольного матчу та станцій «Олімпійська», «Палац спорту» і «Площа Льва Толстого» після його закінчення

Паркінг
У день матчу доступ на паркінг НСК «Олімпійський» матимуть лише відвідувачі з відповідними перепустками. Якщо у вас немає парк-пасу, нагадуємо про можливість скористатися підземним паркінгом «Троїцький». Паркінг працює цілодобово та знаходиться поруч зі стадіоном (метро Олімпійська, заїзд з вулиці Фізкультури, біля готелю Park Inn). Деталі: +380673246089, +380443920778