«Динамо» впевнено перемагає «Львів»

Кияни не залишили шансів гостям та зіпсували тренерський дебют Єгіши Мєлікяна. Вже на 10-й хвилині Микола Шапаренко замкнув класну передачу Циганкова. А за 20 хвилин Віктор сам відзначився з пенальті.

Навіть залишившись у меншості (Сидорчук був вилучений за дві жовті картки), «Динамо» не зупинилося та повністю контролювало гру.

Ще два м’ячі влетіли у ворота «Лвова» по перерві. Бесєдін завершив красиву атаку киян, а вже у додатковий час Денис Попов встановив остаточний рахунок – 4:0.

«Динамо» - ПФК «Львів» - 4: 0
Голи: Микола Шапаренко (11), Віктор Циганков (30, з пенальті), Артем Бесєдін (82), Денис Попов (91)
Попередження: Сергій Сидорчук (16) - Владислав Приймак (29), Мартан (54), Ігор Гончар (84)
Вилучення: Сергій Сидорчук (35, друга жовта картка)
«Динамо»: Георгій Бущан, Віталій Миколенко, Артем Шабанов, Денис Попов, Aлександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Микола Шапаренко, Денис Гармаш (Олександр Андрієвський, 83), Карлос Де Пена (Артем Бесєдін, 76), Фран Соль (Беньямін Вербич, 46), Віктор Циганков
ПФК «Львів»: Богдан Сарнавський, Антон Братков (Педро, 46), Мартан, Сергій Борзенко, Ігор Гончар, Владислав Приймак, Сабіно, Микита Татарка, Ярослав Богунов (Велвес, 71), Шина (Феліпе, 85), Пернамбуко.