«Динамо» - ПФК «Львів»: інформація щодо матчу

У неділю, 3 листопада, о 17.00 на НСК «Олімпійський» відбудеться матч 13-го туру Favbet Ліги між київським «Динамо» та ПФК «Львів».

Продаж квитків
На гру доступні квитки наступних цінових категорій: 50, 100, 170, 230, 270, 300, 450 та 500 гривень.

Продаж квитків проводиться в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська», а також у касах стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського.
Режим роботи кас: у будні дні – з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00), у святкові та вихідні дні (субота, неділя) – з 11:00 до 18:00 (перерва з 13:00 до 14:00), у день матчу – з 11:00 до завершення першого тайму.

Крім того, у день матчу з 11:00 до завершення першого тайму працюватиме додаткова каса на Спортивній площі (вхід на стадіон із боку станції метро «Палац спорту»).

Також квитки на матч можна придбати онлайн.

Сканування електронних квитків
Нагадаємо, що на стадіоні (вхід «Північний 2» з боку станції метро «Палац спорту» та «Західний 2» зі сторони станції метро «Олімпійська») працюють нові вхідні термінали зі сканерами, які зчитують квитки з екранів мобільних пристроїв - смартфонів, планшетів. Це стало можливим завдяки партнерству головної арени України, компанії Favorit Sport і квиткового оператора Esport.

Акредитація ЗМІ
Заявки на акредитацію надсилайте за адресою bbuliga@ukr.net.

Арбітри матчу
На матчі працюватимуть арбітр Анатолій Абдула з Харкова, асистенти арбітра — Володимир Висоцький (Запоріжжя), Віктор Нижник (Вінниця), четвертий арбітр — Віталій Романов (Дніпро).

Графік роботи метро
В роботі метро можливі зміни.

Вхід для дітей
Вхід для дітей до 7 років (включно) у супроводі дорослих безкоштовний без надання окремого місця та за пред'явлення копії свідоцтва про народження.

На стадіон забороняється проносити:
- будь–які алкогольні напої, наркотичні та токсичні речовини, інші стимулятори;
напої у будь-якій упаковці;
- зброю та предмети, які можуть бути використані в якості зброї;
- колючі та ріжучі предмети;
- предмети, які можуть бути використані як метальні: парасольки типу «Тростина», шоломи, пляшки, чашки, склянки, у т.ч. консервні, як і інші предмети з поліефіру, скла та іншого крихкого, або навпаки, надто твердого матеріалу, а також упаковки «Тетрапак»;
- димові шашки, фаєри та іншу піротехніку;
- барвники та фарби;
- вогненебезпечні, легкозаймисті, вибухонебезпечні, отруйні та їдкопахучі речовини;
- радіоактивні матеріали;
- газові балончики нервово-паралітичної та сльозоточивої дії;
- лазерні пристрої;
- речі, розміри яких перевищують 25х25х25см;
- барабани, дудки, мегафони та інші подібні предмети, професійну фото– та відеотехніку, засоби для трансляції через Інтернет.

Наші Партнери