«Динамо» програло «Десні»

«Динамо» продовжує серію без перемог поразкою від «Десни» на «Олімпійському». Перерва на матчі збірних не вплинула позитивно на стан команди Михайличенка. Циганков і Ко вкотре не змогли підтвердити статус фаворита і порадувати майже 15 тисяч вболівальників, що цього вечора завітали на стадіон.

Кияни володіли ініціативою на початку першого тайму, «Десна» доволі гостро контратакувала. І врешті одна з таких атак гостей завершилася супер ударом від вихованця киян Владислава Калитвинцева. Півзахисник гол не святкував.

До перерви «Динамо» мало нагоду зрівняти рахунок, проте арбітр не зарахував гол Де Пени, не побачивши, чи м’яч повністю перетнув лінію воріт.

Кияни відігралися одразу по перерві. Беседін вдало зіграв на добиванні. Проте вже за 6 хвилин чернігівці знову вийшли вперед. Філіппов п’ятою переправив м’яч у ворота після прострілу Калітвінцева.

«Динамо» продовжувало володіти ігровою перевагою, мало декілька нагод забити, проте рахунок залишився незмінним.

«Динамо» - «Десна» - 1: 2
Голи: Артем Бесєдін (49) - Владислав Калитвинцев (40), Олександр Філіппов (56)
Попередження: Карлос Де Піна (45 + 3) - Владислав Огиря (76)
«Динамо»: Денис Бойко, Віталій Миколенко, Микита Бурда, Тамаш Кадар, Aлександр Караваєв, Мохаммед Кадірі (Фран Соль, 85), Денис Гармаш (Володимир Шепелєв, 74), Віктор Циганков, Віталій Буяльський, Карлос Де Пена (Жерсон Родрігес, 46), Артем Бесєдін
«Десна»: Євген Паст, Денис Фаворов, Владислав Огіря (Віталій Єрмаков, 84), Владислав Калитвинцев, Єгор Картушов, Андрій Гітченко, Андрій Мостовий, Максим Імереков, Андрій Богданов (Андрій Домбровський, 78), Артем Фаворов, Aлександр Філіппов (Юхим Конопля, 90)

Наші Партнери