Україна - Португалія. Інформація щодо продажу квитків (оновлено)

14 жовтня в Києві на НСК «Олімпійський» відбудеться кваліфікаційний матч Євро-2020 Україна — Португалія (початок — о 21.45).

Інформуємо, що продаж квитків буде відбуватися виключно на сайті ticketsbox.com.

З 17 вересня продаж квитків на матч Україна — Португалія відкрито лише для тих уболівальників, які придбали он-лайн квитки на поєдинок Україна — Литва, а також власників картки вболівальника Укргазбанку.

Власники картки вболівальника Укргазбанку зможуть придбати квиток за допомогою самої картки.

Умови придбання квитків у зв’язці Україна – Литва + Україна – Португалія наступні:

— одна особа може придбати тотожну кількість квитків на матчі Україна – Литва та Україна – Португалія (не більше 4-х квитків на кожен матч). Тобто, якщо Ви придбали один квиток на матч Україна – Литва – Ви можете придбати лише один квиток на матч Україна – Португалія;

— після здійснення процедури замовлення квитків, в кінці кожного дня на e-mail замовників надходитимуть спеціальні посилання, перейшовши за якими можна здійснити процедуру придбання.

Умови продажу он-лайн:

— одна особа може придбати не більше чотирьох квитків;

— для придбання квитків необхідно ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, ІПН, номер мобільного телефону, електронну адресу, дату народження та місце проживання всіх осіб, на яких купуються квитки;

— у разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16-ти років, вказуються дані свідоцтва про народження;

— після здійснення процедури оплати на електронну адресу замовника буде надіслано всі іменні електронні квитки для кожної особи окремо;

— уболівальник купує квиток на певний сектор, ряд, місце;

— квитки поверненню та обміну не підлягають. 

Окремий продаж квитків лише на матч Україна – Португалія, який розпочався 20 вересня, наразі, призупинено у зв’язку з тим, що викуплена вся квота першої партії продажу. Такий поділ на квоти є вимушеним, але виваженим кроком. Адже, ажіотаж, що спостерігається навколо матчу Україна – Португалія, спричиняє не лише технічні збої, а й порушення заходів безпеки та правил придбання квитків. У зв’язку з цим, виникає необхідність «в ручному режимі» перевірити й проконтролювати достовірність введених користувачами даних при купівлі квитків.

Основна мета цієї перевірки: відфільтрувати недобросовісних осіб, які купували квитки виключно з метою перепродажу, часто вводячи при цьому неадекватні дані. Наприклад, недостовірні особисті дані, назву організації чи випадковий набір символів замість імені та прізвища вболівальника, як це передбачено правилами. У разі виявлення, квитки з подібними порушеннями в заявці при їх придбанні, будуть анульовані, а кошти за їх придбання – не повертаються!

Після завершення цієї перевірки та обробки інформації щодо вже проданих квитків, дію другого етапу реалізації білетів на матч Україна-Португалія, доступного для всіх вболівальників, буде відновлено. Орієнтовно – на початку жовтня.

Також інформуємо, що продажу квитків у касах не буде.

Звертаємо вашу особливу увагу на те, що квитки, куплені на інших ресурсах, зокрема, на таких сайтах, як olx.ua, tickethunt.net, rozetka.com.ua, найвірогідніше є фальшивками, які не дають права на прохід на стадіон, або квитками, які куплені для перепродажу і будуть анульовані під час вибіркової перевірки. Закликаємо вас не ризикувати і не погоджуватися на пропозиції перекупників!

Наші Партнери