27-й Благодійний Ярмарок IWCK зібрав понад 3 205 742 гривень!

30 листопада 2019 року на Олімпійському Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK) провів 27-й Благодійний Ярмарок.

Цього року на урочисту подію завітали більш ніж 8 000 гостей, завдяки яким було зібрано 3 205 742 грн.

Cорок ciм посольств, Представництво ЄС в Украïнi, міжнародні компанії, представники українських та міжнародних культурних організацій разом збирали кошти для допомоги жінкам, дітям, людям з особливими потребами та людям похилого віку.

Цьогоріч відвідувачі Ярмарки могли завітати до стендів 47-ми країн-учасниць, скуштувати різноманітні національні страви та придбати вироби мистецтва. Також вони могли взяти участь в лотереї, насолодитись різдвяними декораціями, музичними та танцювальними виставами таких країн як Аргентина, Мексика, Словенiя, Хорватiя, Пiвденна Африка, Iспанiя, Швейцарiя, Об’єднані Арабські Емірати, Німеччина, Франція, Індонезія, Болгарія, Індія, Бельгія, Польша, Чорногорiя, Киргизстан, Кіпр, Чеська Республіка, Грузія, Катар, Латвія, Эстонiя та В’єтнам. Була також нагода спробувати себе у різноманітних танцювальних майстер-класах. Біля стенду США діти та дорослі могли сфотографуватися з Санта Клаусом.

Серед призів лотереї були подарункові кошики від посольств, квитки від авікомпаній, тур для двох до Чорногорiï, а також різноманітні подарункові сертифікати від ресторанів, готелів, медичних центрів та інших міжнародних установ. Одними з найбільш привабливих подарунків стали ваучери на подорожі за кордон на відпочинок.

В Дитячому куточку маленькі відвідувачі мали змогу зробити ляльку-мотанку, збудувати будинок мрiï вiд Arch4kids, навчитися надавати першу медичну допомогу від спеціалістів Червоного Хреста, взяти участь у танцювальних майстре-класах від Selfbalance, якi також проводять майстер-класи

«Життя без раку» для хворих жiнок, представників Індії та навіть подивитися на екс-президента Міжнародного жіночого клубу – Валері Стулікової с танцем полька.
27-й благодійний ярмарок IWCK прийняв десять організацій, які у минулому році виграли грантовий конкурс IWCK. Ці організації працюють безпосередньо з жінками, дітьми, людьми похилого віку та людьми з інвалідністю з різних регіонів України. Відвідувачі заходу купували вироби ручної роботи грантоотримувачів IWCK, вносили благодійні внески, обговорювали проблеми, з якими ці організації працюють та обмінювалися контактами. Завдяки відвідувачам, значна кількість людей, що потребують допомоги в Україні, отримає підтримку вже починаючи з 2020 року.

Медіа-партнери заходу: Радіо Kraina FM, UA|TV: Iнномовлення, What’s On, Business Ukraine, Destinations, UA: Cуспiльне мовлення, Радio: Cуспiльне мовлення, Kyiv Post, Газета «День», Киïвськи хроники, Вечiрнiй Киïв, Киïв Дипломатичний.
Генеральний спонсор заходу: Technobud.

Партнери заходу: НСК «Олімпійський», Credit Agricole, SantaFe, StudyDive, Argus, GDIP, Lions Club Ecology.

Найбільшими спонсорами цієї урочистої події були Nafta a.s., MINERFIN-TRANS LLC, LIMAK, Eastern Drinks Company, Ovid Wind, Watsons, Idea Bank, BASF, ARKAS, LUSH, Syngenta, Aloft, Sanofi, Esan, Bon Tour, Vitkovicke Slevarny, Billerbeck, TP Centre, BMW, Shell, Embassy of United Arab Emirates, Embassy of Qatar, L´Oréal, Bella Center, LLC ONUR Construction International, FIE BILLA Ukraine, UDK, Miroplast, AXOR Industry, Sika, Eurocar, Resilient, MAZARS, Stomil Sanok, Auchan, KredoBank, 
Montessori First Steps, Alf Tour, Coral Travel, American Medical Centre, Ferrero, TOV BSH Pobutova Technika (BOSCH), Henkel, Lirene, Beiersdorf, Turkish Airlines, Shalini Todi, SK MUSIC, Isida.

Міжнародний Жіночий Клуб Києва (IWCK) - це благодійна організація, заснована в 1992 році. IWCK об'єднав більш ніж 200 жінок з бiльш нiж 50 країн. Всі члени клубу працюють на засадах волонтерами заради допомоги українській спільноті.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до: Сара Пул, president@iwck.org
Елена Бенетта, communication@iwck.org

Наші Партнери