«Динамо» – «Чорноморець»: інформація по матчу

Матч 17-го туру Прем'єр-Ліги України сезону 2018/2019 між командами «Динамо» (Київ) та «Чорноморець» (Одеса), який відбудеться 3-го грудня о 18:30 на НСК «Олімпійський».

Продаж квитків

Квитки на матч можна придбати у касах біля станції метро «Олімпійська» або на порталі E-sport за посиланням.

Акредитація ЗМІ

Представники мас-медіа, які бажають отримати акредитацію на матч повинні надсилати свої заявки на e-mail bbuliga@ukr.net до 10:00 3-го грудня.
Акредитаційні картки видаватимуться на НСК «Олімпійський» (західні ворота 5) 3-го грудня з 17-30 до 18-00.

Арбітри матчу

Комітет арбітрів ФФУ призначив для роботи суддівську бригаду на чолі з Юрієм Івановим із Макіївки (Донецька область). Для 32-річного рефері це буде перший матч вищого українського дивізіону в кар’єрі. Асистенти арбітра – Олександр Корнійко (Миргород, Полтавська область), Олександр Холодинський (Лозова, Харківська область). Четвертий арбітр – Анатолій Абдула (Харків).

Вхід для дітей

Вхід для дітей до 6 років безкоштовний без надання окремого місця та за пред'явлення копії свідоцтва про народження.

Графік роботи метрополітену


Сьогодні, 3 грудня, у зв’язку із проведенням футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) та «Чорноморець» (Одеса), можливі деякі зміни у роботі столичного метрополітену.

Так, після закінчення гри, з метою забезпечення належного та безпечного перевезення пасажирів, МОЖЛИВЕ обмеження на вхід до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».
Перепрошуємо за можливі незручності!


Наші Партнери