Динамо мінімально обіграло Верес

Сьогодні, 11 березня 2018 року, київське "Динамо" в матчі 23-го туру чемпіонату України з футболу мінімально обіграло рівненський "Верес". Зустріч на головній спортивній арені країни - НСК "Олімпійський" - завершилася з рахунком 1:0.

Практично весь ігровий час підопічні Олександра Хацкевича атакували, проте успіху змогли домогтися лише раз.
На 14-й хвилині Бесєдін виграв боротьбу за м'яч у захисника, обіграв Бандуру і вивів на удар Мораеса, а той уже без проблем переправив м'яч в порожні ворота.
Після перерви кияни продовжили свій натиск на ворота гостей. Варто також відзначити, що рівняни не боялися високо зустрічати своїх суперників, проте ніякого результату їм це не принесло.

У 24-му турі Динамо вдома прийматиме полтавську Ворсклу, а Вересу належить битися з луганською Зорею.

Після 23-х турів Динамо займає другий рядок в таблиці, маючи в активі 48 очок, Верес йде шостим з 32-я пунктами.

Динамо - Верес 1:0

Гол: Мораес, 14

Динамо: Бойко - Кадар, Бурда, Піваріч, Кендзьора - Шепелев, Вербич, Буяльський, Морозюк (Гонсалес, 93) -Беседін (Мбокані, 74), Мораес (Шапаренко, 61).

Верес: Бандура - Западня (Приймак, 87), Сімінін, Адамюк, Каменюка - Карасюк, Морозенко (Мягков, 61), Кожанов (Пепі, 67), Борзенко, Степанюк - Куліш.

Попередження: Сімінін, Морозенко, Адамюк, Шапаренко.

НСК "Олімпійський" - все найкраще відбувається саме тут!