Динамо на НСК Олімпійський з великим рахунком перемагає Зірку

Сьогодні, 11 серпня 2017 року, в матчі 5-го туру «Динамо» у себе на полі приймало «Зірку», в жаркий вечір п'ятниці НСК «Олімпійський» зібрав непогану аудиторію.
Спочатку "Динамо" повинно було приймати "Зірку" при порожніх трибунах, але в підсумку господарям дозволили провести його з уболівальниками. В останні дні віце-чемпіон України відновлювався після невдалого тижня, протягом якої вилетів з Ліги чемпіонів і втратив очки в Полтаві.

У першому таймі кияни створили достатньо моментів, щоб зняти питання ще до перерви, але постійно не вистачало технічних дій. Головне навіть не проблеми киян в завершальній стадії, а проблема з перекочування м'яча в центрі поля. З урахуванням погодних умов, кияни таким чином самі у себе відбирали сили, ніж віддалялися від перемоги.
Розвиток подій на полі, природно, не влаштовував Олександра Хацкевича, який в перерві пішов на несподівану заміну - замість центрального захисника Хачеріді вийшов Гармаш, орієнтований на атаку. І заміна відразу ж дала свої плоди - 1: 0!

Кияни продовжували тиснути, а Паст - рятувати свою команду, але на 72-й хвилині сталося непоправне для кам'янчан - Пепе в своєму штрафному сфолив проти Дерліса і Ярмоленко впевнено реалізував 11-метровий. Гра була зроблена, але через 2 хвилини Паст знову виймав м'яч із сітки після удару Ярмоленко - 3: 0. Слід зазначити в цьому голі Мбокані, який здорово потримав м'яч в чужій штрафній, після чого віддав на Гармаша, ну а Денис в свою чергу, навісив на Ярмоленка.

Динамо перервало низку невдач і збереже лідерство в турнірній таблиці за підсумками туру, а ось Зірці не позаздриш - кам'янчани в 5 турах не видобули ще жодної перемоги, причому 3 останніх поєдинки незмінно програвали.

Динамо - Зірка 3: 0
Голи: Мбокані, 48, Ярмоленко, 76 (з пенальті), 78
Динамо: Коваль - Морозюк, Хачеріді (Гармаш, 46), Кендзьора, Кадар - Сидорчук, Буяльський - Циганков (Шепелєв, 77), Ярмоленко, Гонсалес - Мбокані (Кравець, 81).
Зірка: Паст - Полегенько, Фатєєв, Ковальов, Пепе, Цюпа (Оганесян, 64) - Драченко, Загальский, Дришлюк (Кастельс, 84) - Чичиков (Прядун, 61), Есеола.

Попередження: Шепелев - Цюпа

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!