Динамо обіграло Марітіму і вийшло в груповий етап Ліги Європи

Сьогодні, 24 серпня 2017 року, відбувся поєдинок відповідь плей-офф раунду Ліги Європи, в якому київське Динамо обіграло португальський Марітіму в матчі за вихід в груповий етап Ліги Європи.

І знову НСК «Олімпійський» підготував музичний подарунок для гостей арени. Перед і під час перерви матчу розважати музичними треками уболівальників належало співачці Юлії Сіончук.

Зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь українського клубу. У складі Динамо забитими м'ячами відзначилися Денис Гармаш, Микола Морозюк і Дерліс Гонсалес. Автором єдиного гола португальців став Ердем Шен.

Ярмоленко міг відкривати рахунок вже на 21-й хвилині. Андрій забив після пасу Гармаша, але суддя зафіксував справедливий офсайд. Згодом арбітр скасував ще один гол киян, вже Гонсалеса. Дерліс сфолив проти суперника на початку другого тайму.

Кияни очікувано з перших хвилин взяли м'яч під свій контроль і намагалися знайти підхід до воріт Шарлеса. Після двох незарахованих моментів, Динамо таки добився свого і забило двічі.
Спершу Гармаш головою відправив м'яч у ворота після відскоку від захисника, а через дві хвилини Морозюк вразив ворота Шарлеса ударом зі штрафного - 2: 0! Прекрасний відрізок від Динамо, після якого українські вболівальники зітхнули з полегшенням. Що стосується гри Марітіму в атаці, то вона була відсутня. Захисники "біло-синіх" без особливих проблем нейтралізували всі випади португальської команди і починали нові атаки.

У другому таймі нічого не змінилося. Знову Мбокані упускав момент за моментом, а Марітіму банально захищалося. А на 62-й хвилині зустрічі кияни забили третій - Ярмоленко прорвався по флангу, прибрав суперника і навісив на дальню штангу, де опинився Дерліс Гонсалес і відправив м'яч у дальню дев'ятку - 3:0. Вболівальники Динамо і вся Україна на цьому моменті остаточно заспокоїлися, але Марітіму несподівано забив один м'яч - Шен з пари метрів встромив м'яч в ворота Коваля після серії рикошетів. На більше гостей не вистачило.

Динамо спокійно довело справу до переможного кінця і гарантувало місце в груповому етапі Ліги Європи. Уже завтра кияни дізнаються суперників по своєму квартету.

Динамо - Марітіму 3:1

Голи: Гармаш, 33, Морозюк, 35, Гонсалес, 62 - Шен, 67

Динамо: Коваль - Морозюк, Віда, Кадар, Кендзьора - Сидорчук, Буяльський (Буяльський, 85) - Ярмоленко, Гармаш (Шепелєв, 77), Дерліс - Мбокані (Кравець, 90 + 1)

Марітіму: Шарлес - Бебето, Пабло Сантос, Зайнайдін Жуніор (Ібсон, 46), Луїш Мартінш - Гамбоа, Шен (Люндберг, 70), Бесса (Клебер, 46) - Віланкулос, Рікарду Валенте, Евертон

Попередження: Кендзьора, Гонсалес, Кадар, Гармаш, Буяльський - Шарлес, Бесса

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!