Динамо перемагає Сталь на Олімпійському

Сьогодні, 19 листопада 2016 року, на головній спортивній арені - НСК «Олімпійський», київське "Динамо" здобуло непросту перемогу в 15-му турі чемпіонату України. Матч киян завершився - 2:1.

Підопічні Сергія Реброва впевнено розпочали зустріч зі "Сталлю" і досить швидко відкрили рахунок. На 18-й хвилині Хачеріді замкнув передачу від Сидорчука, з кількох метрів розстрілявши ворота гостей.

Відразу після перерви кияни подвоїли свою перевагу - Макаренко потужно вистрілив з-за меж штрафного і м'яч з рикошетом від захисника "Сталі" влетів у кут.

Але недовго раділи господарі поля: вже через сім хвилин сталевари відіграли один м'яч. Після затяжної атаки Сільвано Комваліус виявився спритнішим за всіх у чужій штрафній і з десяти метрів розстріляв ворота Динамо. Після цього кам'янчанам вдалося відвести гру від власних володінь і провести кілька небезпечних контратак, але забити вдруге не вдалося.

Кияни зобов'язані були вирішувати результат зустрічі і не тягнути все до фінального свистка, але не пощастило. Ярмоленко не реалізував черговий стовідсотковий шанс, пробивши з близької дистанції вище воріт, а Громов бив вже у порожні ворота, але Стаменкович вибив м'яч з лінії. Прекрасний сейв зробив і Паньків, коли перевів круглого в штангу після пострілу Гармаша.

2:1 - Динамо видобуває непросту перемогу над Сталлю, зміцнюється на другій сходинці і тепер на підопічних Реброва очікує переліт в Неаполь на матч Ліги чемпіонів.

Динамо - Сталь 2: 1Голи: Хачеріді, 18, Макаренко, 60 - Комваліус, 57

Динамо: Рудько - Морозюк, Хачеріді, Віда, Макаренко - Сидорчук (Оріховський, 69), Рибалка, Гармаш - Ярмоленко, Циганков (Громов, 74) - Бесєдін (Мораес, 81)

Сталь: Паньків - Пашаєв, Іщенко, Стаменкович, Воронін - Каленчук, Е. Малакян (Карікарі, 84), Г. Малакян - Задерака (Кузик, 56), Комваліус, Мисик (данс, 78)

Попередження: Віда, Рибалка - Мисик

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!