Динамо – Ренн: інформація по матчу

Матч групового етапу Ліги Європи сезону 2018/2019 між командами «Динамо» (Київ, Україна) та «Ренн» (Ренн, Франція), який відбудеться 8-го листопада о 19:55 на НСК «Олімпійський».

Продаж квитків

Квитки на матч можна придбати у касах біля станції метро «Олімпійська» або на порталі E-sport

Акредитація ЗМІ

Представники мас-медіа, які бажають отримати акредитацію на матч повинні надсилати свої заявки на e-mail bbuliga@ukr.net до 10:00 7-го листопада.
Видача акредитаційних карток буде здійснюватися в середу, 7 листопада, з 15:00 до 16:00 у конференц-залі стадіону «Динамо» (вул. Грушевського, 3).

Передматчеві медіа-активності

7-го листопада, у конференц-залі тренувальної бази ФК «Динамо» в Кончі-Заспі о 17:00 відбудеться прес-конференція головного тренера «біло-синіх» та гравця команди. О 17:20 розпочнеться тренування команди (відкриті для преси перші 15 хвилин).

Прес-конференція головного тренера «Ренна» та гравця команди розпочнеться о 18:30 у конференц-залі стадіону НСК «Олімпійський» (вхід – Західні ворота 5 - буде відкритий з 17:30). О 19:00 розпочнеться тренування команди (відкриті для преси перші 15 хвилин).

Для представників ЗМІ о 16:15 буде організовано трансфер від стадіону «Динамо» ім. Валерія Лобановського на тренувальну базу ФК «Динамо» в Кончі-Заспі.

Арбітри матчу

На матчі працюватиме бригада арбітрів із Шотландії. Арбітр матчу – Джон Бітон, асистенти арбітра – Дуглас Росс, Дуглас Поттер, чертвертий арбітр – Аластер Матер. Додаткові асистенти арбітра – Кевін Кленсі та Дональд Робертсон.

Графік роботи метро 

Перед початком гри з 18:55 до 19:55 станцію «Олімпійська» буде зачинено на вхід та вихід, «Палац спорту» на вихід, «Площа Льва Толстого» на вхід. На цей час поїзди слідуватимуть повз станцію «Олімпійська» без зупинки. Детальніше за посиланням.

Вхід для дітей

Вхід для дітей до 6 років безкоштовний без надання окремого місця та за пред'явлення копії свідоцтва про народження. 

Наші Партнери