Динамо здобуло впевнену перемогу на НСК «Олімпійський»

Сьогодні, 20 серпня 2017 року, київське "Динамо" в матчі 6-го туру чемпіонату України з футболу без проблем обіграло "Сталь" з Кам'янського. Зустріч на газоні головної арени країни - НСК "Олімпійський" - завершилася з рахунком 4: 1.

Відповідно до сформованої традиції, НСК «Олімпійський» як завжди був музичним. Перед і під час перерви матчу розважати музичними треками уболівальників належало співачці Ріа і молодому виконавцю і фану «Динамо» - Павлу Склярову.

Кияни відкрили рахунок вже на 2-й хвилині матчу. Перший гол в сезоні на рахунку Артема Бесєдіна, якого Динамо не відпустили до Чехії. Такий початок поставило хрест на всіх задумах гостей - тепер їм потрібно було бігти вперед і намагатися зрівняти рахунок. І саме коли "сталевари" побігли в атаку, стався другий гол. Однак не в ворота Динамо. На 26-й хвилині рахунок подвоїв Артем Кравець, для якого це також перший гол в сезоні, а розгромним рахунок зробив Домагой Віда.

Другий тайм виявився нудніше першого, проте глядачі на НСК Олімпійський голи все-таки побачили. На початку другої половини гол престижу у гостей оформив Орест Кузик, але майже відразу Артем Кравець оформив дубль і довів рахунок знову до розгрому.

Після цього матчу Динамо набрало 16 очок і повернулося на перше місце в таблиці чемпіонату України. Динамо здобуває чергові три очки і з прекрасним настроєм готуватиметься до надважливого матчу проти Мартітіму.

Динамо - Сталь 4: 1

Голи: Бесєдін, 2, Кравець, 26, 65, Віда, 41 - Кузик, 54

Динамо: Бущан, Кендзьора, Хачеріді, Віда, Піваріч (Миколенко, 8), Циганков, Шепелев, Сидорчук (Буяльський, 46), Гусєв (Гонсалес, 67), Бесєдін, Кравець.

Сталь: Пеньков, Мицик, Данієлян, Грачов, Павлюк, Малакян, Малакян (Костенко, 77), Мисик, Месхі (Якимів, 81), Задерака (Хоцяновський, 63), Кузик.

Попередження: Мисик (42), Малакян (55).

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!