UEFA.com аналізує можливості команди Юргена Клоппа.

Як вийшли в півфінал
Статистика поточного розіграшу: і10 В6 Н4 П0 ЗГ33 ПГ7

Раунд плей-офф: "Хоффенхайм" 6: 3 (1: 2 в гостях, 4: 2 вдома)

Переможець групи E: "Севілья" 2: 2 (д), "Спартак" 1: 1 (г), "Марібор" 7: 0 (г), "Марібор" 3: 0 (д), "Севілья" 3: 3 (г), "Спартак" 7: 0 (д)

1/8 фіналу: "Порту" 5: 0 (5: 0 в гостях, 0: 0 вдома)

1/4 фіналу: "Манчестер Сіті" 5: 1 (3: 0 вдома, 2: 1 в гостях)

Орієнтовний стартовий склад
Каріус; Александер-Арнолд, Ловрен, ван Дейк, Робертсон; Окслейд-Чемберлен, Хендерсон, Мілнер; Мане, Фірміно, Салах

Ігровий стиль
Високий пресинг завжди був ключовим елементом команд Юргена Клоппа, але його "Ліверпуль" освоїв цей прийом навіть краще, ніж дортмундська "Боруссія" часів двох чемпіонських підряд. Чи не знають втоми крайні захисники, працездатні хавбеки і яскраве тріо в нападі, що задає високий темп, формують практично ідеальну команду без слабких місць.

Лідери в Fantasy по Лізі чемпіонів
Нападаючий: Роберто Фірміно (65 очок)
Нападаючий: Мохамед Салах (57)
Нападаючий: Садьо Мане (51)

Тренер
Юрген Клопп: Тренер, який одного разу охарактеризував стиль своїх команд як "хеві-метал". Емоційний і яскравий як на брівці, так і на тренуваннях, 50-річний німецький наставник зачаровує всіх навколо себе, а також постійно прогресує в роботі, про що наочно свідчать результати. Має досвід одного фіналу Ліги чемпіонів УЄФА - в 2013 році його "Боруссія" прикро поступилася "Баварії" на "Уемблі".

Чому може виграти Лігу чемпіонів?
У протистоянні з "Манчестер Сіті" червоні продемонстрували, що здатні не тільки нерозважливо атакувати. До чвертьфіналу оборона мерсисайдців заграла набагато надійніше, чого не вистачало на ранніх стадіях сезону. Команда Клоппа дорослішає на наших очах і до півфіналу підходить на піку форми.

Що ще може додати?
У дебюті чвертьфінального матчу проти "Сіті", коли атаки суперника накочували на ворота "Ліверпуля" хвиля за хвилею, команда Клоппа надто часто використовувала для виходу з оборони довгі передачі вперед. На "Олімпіко" червоні можуть зіткнутися зі схожою тиском, але на цей раз м'ячем слід розпоряджатися більш винахідливо.

Чого ви могли не знати
У недавньому матчі з "Борнмут" (3: 0) в прем'єр-лізі "Ліверпуль" забив свій 300-й м'яч під керівництвом Клоппа. У всіх турнірах цього сезону на рахунку червоних 121 гол, причому 82 забило тріо Салах - Фірміно - Мане.