«Динамо» впевнено переграло «Десну»

Кияни, нарешті, перервали свою безвиграшну серію, що досягла 6 поєдинків. Команда Хацкевича у домашньому матчі розгромила «Десну».

Дебютанти УПЛ у першому таймі дали справжній бій віце-чемпіонам, не дозволивши їм трансформувати ігрову перевагу у голи. Проте клас господарів поля врешті зіграв своє. Незважаючи на те, що кияни грали без номінального нападника, перший м’яч у воротах Паста побував за хвилину по свистка на перерву.

Будра вистрибнув найвище під час подачі зі штрафного та головою переправив м’яч у ворота. На початку другого тайму у гостей з Чернігова було кілька моментів, щоб зрівняти рахунок, проте далі кияни повністю взяли гру під свій контроль.

Вербіч таки забив, граючи форварда, після передачі Циганкова. А вже менш, ніж за десять хвилин, рахунок став розгромним. Повністю розвалився захист «Десни», і Кендзьора скористався моментом за заштовхнув м’ячу сітку.

«Десна» спробувала контратакувати і мало не скористалася помилкою Бойка, але кияни сьогодні не пропустили. Більш того, кілька тисяч вболівальників, що все ж дісталися «Олімпійского» у цей вечір, побачили фантастичний гол від Циганкова. На 88-й хвилині Віктору вистачило сил, щоб на високій швидкості розігнати атаку, перепасуватися з Вербічем та сильним ударом зафіксувати остаточний рахунок у цьому матчі. 4:0. Кияни набирають +3 очки та підіймаються на другу сходинку в УПЛ.

«Динамо» (Київ) - «Десна» (Чернігів) - 4: 0
Голи: Микита Бурда (45), Беньямін Вербич (67), Томаш Кендзьора (74), Віктор Циганков (87)
Попередження: Денис Гармаш (21) - Антон Братков (7)
«Динамо»: Денис Бойко, Микита Бурда, Віталій Миколенко, Тамаш Кадар, Томаш Кедзера (Віторп Буено, 78), Сергій Сидорчук, Беньямін Вербич, Микола Морозюк, Віктор Циганков, Денис Гармаш (Микола Шапаренко, 80), Віталій Буяльський (Міккель Дуелунд, 86)
«Десна»: Євген Паст, Антон Братков, Владислав Огиря, Єгор Картушов, Лука Коберідзе (Максим Банасевіч, 89), Андрій Гітченко, Артем Фаворов (Сергій Старенький, 72), Денис Безбородько (Дмитро Хльобас, 63), Сергій Люлька, Андрій Мостовий, Денис Фаворов