Енріке Іглесіас «запалив» НСК «Олімпійский»

Знаменитий іспанець приїхав до України на запрошення компанії АТБ, що відзначає своє 25-річчя. Володар багатьох музичних премій, у тому числі Греммі та MTV Music Award, виконав усі свої найвідоміші хіти. Концерт зібрав на НСК "Олімпійський" близько 100 тисяч глядачів. Люди приїхали не лише з усієї України, а й з інших країн. Тим не менш, до моменту виходу артиста на сцену (відповідно до розкладу, розміщеному на сайті «Олімпійського» та офіційній сторінці у мережі Facebook), всі глядачі вже були на своїх місцях.  

Фантастичне шоу розпочалося з літнього хіта Енріке Move to Miami, що зібрало вже 50 мільйонів переглядів на You Tube. А далі ущент заповнені трибуни головної арени України в унісон заспівали мега популярні Bailamos, Rhythm Divine, Be with you та інш. Співак спілкувався з публікою, кликав фанатів на сцену та дякував Україні за теплий прийом.

Музиканти відіграли півтори години та попрощалися з київською публікою, але вже за кілька хвилин знову вийшли на біс, щоб заспівати пісні, що вже стали візитною карткою Енріке – Hero та Bailando.
Це був лише другий візит Іглесіаса до України, але після концерту на НСК «Олімпійський» 43-річний виконавець пообіцяв обов’язково приїхати знову найближчим часом.

НСК Олімпійський – усе найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери