Два пенальті принесли «Динамо» перемогу над «Колосом»

Злива, що впала на Київ за 10 хвилин до початку матчу, точно вплинула на плани команд. Важке поле, певна обережність гравців в атаці призвели до того, що в першому таймі на двох «Динамо» та «Колос» створили всього кілька моментів, які притягнуто можна назвати гострими.

А ось другий тайм був насичений моментам. Все почалося з пенальті у ворота киян, та екс-динамівець Богданов не зміг переграти Бущана. «Динамо» відкрило рахунок вже за 10 хвилин. Циганков реалізував 11-метровий за фол Петрова на Вербічі. Причому сьогоднішній іменинник Кирило побачив перед собою другу жовту картку та залишив свою команду в меншості.

Та навіть вдесятьох гості відігралися. Вільхамсон знову ж таки з пенальті зрівняв рахунок. Сергій Бойко після цього моменту ще раз був близький до того, щоб призначити удар з 11-ти метрів, та після довгого перегляду моменту, коли Вербіч падав в штрафному майданчику, все ж пенальті не дав.

Але 2:1 – теж результат реалізованого стандарту. Вдруге з точки у киян бив Де Пена.

«Динамо» - «Колос» - 2: 1
Голи: Віктор Циганков (64, з пенальті), Карлос Де Пена (87, з пенальті) - Арні Вільхамссон (69, з пенальті).

Вилучення: Кирило Петров (62, 2 ЖК).

Попередження: Георгій Цітаішвілі (19), Денис Попов (52) - Вадим Мілько (40), Кирило Петров (49), Владислав Ємець (61), Євген Єфремов (86).

На 53-й хвилині Андрій Богданов не реалізував пенальті (воротар).

«Динамо»: Георгій Бущан - Денис Попов, Віталій Миколенко, Артем Шабанов, Томаш Кендзьора - Беньямін Вербич, Володимир Шепелєв (Абдул Кадір Мохаммед, 75), Георгій Цітаішвілі (Віктор Циганков, 46), Олександр Андрієвський (Міккель Дуелунд, 57), Віталій Буяльський (Микола Шапаренко, 90) - Назарій Русин (Карлос Де Пена, 57).

«Колос»: Євген Волинець - Євген Єфремов, Кирило Петров, Євген Морозко (Вадим Парамонов, 84), Віталій Гавриш - Вадим Мілько, Владислав Ємець, Олег Ільїн (Денис Антюх, 84), Андрій Богданов - Володимир Лисенко (Олег Кожушко, 73 ), Денис Костишин (Арні Вільхамссон, 62).