«Динамо» на НСК «Олімпійський» перемагає «Чорноморець»

Сьогодні, 17 березня 2017 року, на головній спортивній і культурній арені країни - НСК «Олімпійський», після фіаско у грі з Зіркою, київське Динамо перемогло одеських «моряків».

На початку матчу Чорноморець кілька разів намагався організувати атаку, але майже відразу ж Динамо забив перший гол. Після подачі кутового Віда скинув, а Ярмоленко п'ятою переправив м'яч у ворота. Власне з того моменту Динамо на полі домінувало. При цьому Ярмоленко був головною рушійною силою. Андрій сам відкривався під передачі партнерів і ділився м'ячем, коли цього вимагала ситуація.

Дві хвилини компенсувала до першого тайму арбітр Катерина Монзуль, і їх «Динамо» вистачило, щоб наростити ще більше свою перевагу. Сидорчук після передачі Ярмоленка справа увірвався в штрафну, дуже сильно пробив в ближній кут, і Канєвцев в цьому моменті зіграв не кращим чином - м'яч від його рук опинився в сітці.

На другий тайм одесити вийшли з помітним бажанням відігратися. Динамо в своєму традиційному стилі вирішив зекономити сили, чим швидко скористалися «чорноморці». Гості заробили штрафний. Коркішко виконав дуже хороший навіс, який Хочолава кивком голови трансформував в гол - м'яч полетів в самий кут воріт, і до нього Коваль не дотягнувся.

Градус гри моментально виріс. «Моряки» завелися, і навіть занадто - протягом двох хвилин обидва герої гольового епізоду - Коркішко і Хочолава - отримали по жовтій картці, і обидва за небезпечну атаку суперника.

У кінцівці матчу трибунам нудьгувати не доводилося - кожна з команд зосереджена була тільки на атаку. Але всі зусилля що одних, що інших були марними. «Динамо» довело матч до перемоги, що з урахуванням результату матчу, який паралельно проходив у Харкові, дозволило скоротити відставання від «Шахтаря» до 14-ти очок.

Динамо - Чорноморець 2:1

Голи: Ярмоленко, 8, Сидорчук, 45 + 2 - Хочолава, 71.

Динамо: Коваль - Морозюк, Пантич, Віда, Антунес - Сидорчук, Рибалка - Циганков (Гонсалес, 69), Буяльський (Федорчук, 81), Ярмоленко - Яремчук (Бесєдін, 82).

Чорноморець: Канєвцев - Данченко, Азацький, Аблітаров, Хочолава, Люлька - Ковалець (Карноза, 63), Смирнов, Кабан (Мусолітін, 80) - Коркішко, Еліас (Хобленко, 63).

Попередження: Федорчук, Ярмоленко - Смирнов, Коркішко, Хочолава.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери
  • Esport Group
  • Bud
  • Чернігівське
  • Lays
  • Пепси
  • DATAGROUP