Динамо обігрує Ворсклу на столичному НСК

Сьогодні, 5 листопада 2017 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» – відбувся матч 15-го туру чемпіонату України між київським «Динамо» та полтавською «Ворсклою».

І «Динамо», і «Ворскла» в однаковій мірі активно почали цей поєдинок, але перший гольовий момент виник біля воріт полтавчан. Сталося це на 6-й хвилині зустрічі, коли після кутового біля воріт гостей динамівці вдало зіграли на підборі, в результаті чого Гонсалес увірвався в штрафну «Ворскли» за правого флангу, віддав пас вільному Мораєсу і той пробив зльоту метрів з 10-ти – Ткаченко ледь зумів відбити м'яча.

Наступний епізод, гідний згадки, виник тільки на 24-й хвилині, коли після динамівської багатоходівки Гармаш отримав можливість для удару без перешкод з меж штрафного, проте не зумів влучити по м'ячу. Втім, через всього дві хвилини «біло-сині» добилися успіху: Морозюк, виконуючи штрафний, м'яко навісив до воріт на Мбокані, той виконав скидку Буяльському, котрий пробив зльоту метрів з 13-ти – Ткаченко з цим ударом впорався, але м'яч в руках не втримав, і Мораєс, котрий опинився в цій ситуації спритнішим захисників «Ворскли», результативно зіграв на добиванні – 1: 0.

Не встигли гості прийти до тями, як "Динамо" забило другий гол. Дерліс спробував проскочити повз захисників "Ворскли". Вони спробували вибити м'яч, але як раз в Гармаша. Денис подав, а невисокий Буяльський забив ударом головою – 2:0. З таким рахунком і закінчився перший тайм.

Традиційно в перерві та перед матчем футболістам і глядачам створила веселу і теплу атмосферу талановита виконавиця під творчим псевдонімом «Elizabeth», яка почала свою програму з сучасної обробки всіма нами улюбленої пісні Подолянка.

З огляду на результат першого тайму, здавалося, що після перерви в «Динамо» не буде ніяких проблем з тим, щоби спокійно довести матч до переможного завершення, але вже на 57-й хвилині гості повернули інтригу: після подачі з кутового Чеснаков легко виграв позиційну боротьбу в Корзуна, і ударом головою метрів з семи вколотив м'яч у сітку воріт Бущана – 2:1.

Втім, пошкодувати про свої нереалізовані моменти динамівцям не довелося: на кінцівку матчу «Ворсклу» відверто не вистачило, і в цьому відрізку поєдинку господарі поля вже спокійно контролювали хід гри, не дозволяючи суперникові створювати гостроту. За великим рахунком, шансів у «Ворскли» порівняти рахунок так і не виникло. У разом, арбітр зафіксував перемогу команди Олександра Хацкевича – 2:1.

"Динамо" - "Ворскла" 2:1

Голи: Жуніор Мораєс 26 Віталій Буяльський 30 - Володимир Чеснаков 58

"Динамо": Георгій Бущан - Микола Морозюк, Домагой Віда, Євген Хачеріді, Віталій Миколенко – Микита Корзун, Денис Гармаш (Володимир Шепелєв 46) - дерлися Гонсалес (Йосип Піваріч 87), Віталій Буяльський (Віктор Циганков 60) - Жуніор Мораєс, Дємерсі Мбокані

"Ворскла": Олександр Ткаченко – Ігор Пердута, Ардін Даллку, Олександр Чижов, Микола Матвієнко – Олександр Скляр, Володимир Чеснаков (Владислав Кулач 79) - Гегам Кадимян (Володимир Одарюк 75), В'ячеслав Шарпар, Павло Ребенок – Юрій Коломоєць (Сандро Кобахідзе 84 )

Попередження: Микита Корзун 90 + 4 - Володимир Чеснаков 22, Володимир Одарюк 90, Ігор Пердута 90 + 1

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!