Головна арена країни святкує своє 94-річчя!

Сьогодні, 12 серпня 2017 року, головна спортивна і культурна арена країни - НСК «Олімпійський» - традиційно святкує свій День Народження. Крім цього «Музей 90-річної історії НСК« Олімпійський» святкує своє 4-х річчя.

Нагадаємо, що урочисте відкриття «Музей 90-річної історії НСК «Олімпійський» відбувся 12 серпня 2013 року. Музей має багато цікавих і раритетних експонатів. Експозиція музею постійно поповнюється новими експонатами-подарунками від гостей стадіону, видатних спортсменів та всіх, хто захоплюється історією стадіону.

- 94 роки для людини - це вічність! Однак для арени, яку створили люди, це, мабуть, мить історії. «Олімпійський» - свідок і частина великої історії українського державотворення та несе вогник подій і очікувань українського народу. Тому особливо сьогодні, нам дуже приємно бачити людей, які внесли свою частинку душі і історії в мозаїку життя нашого стадіону. Ми вважаємо, що це свято не тільки колективу «Олімпійського», а й спортсменів, уболівальників, всього українського народу, - привітав гостей директор з питань зовнішніх зв'язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Перший екскурсійний тур розпочався о 11:00. Під час заходу всі гості змогли зануритися в неповторну атмосферу головної спортивної та культурної арени країни, здійснили екскурс в багаторічну історію стадіону, відвідавши музей 90-річної історії НСК «Олімпійський»; відчули дух гри в роздягальнях гравців ФК "Динамо" (Київ) пережили справжні емоції футболістів, піднявшись тунелем гравців до виходу на поле; оцінили красу НСК "Олімпійський" зсередини, відвідавши чашу стадіону і зробивши фото на пам'ять.

Також сьогодні НСК «Олімпійський» продовжує запрошувати всіх киян і гостей столиці відвідати в День народження головну арену країни та долучитися до традиції - Колу бажань! Кожен, хто забажає, зможе відвідати НСК, пройти коло навколо смарагдового серця стадіону по висококласним бігових доріжках і загадати бажання! Коло бажань триватиме 94 хвилини! З кожним роком кількість хвилин збільшується відповідно до кількості років НСК «Олімпійський»!

Крім цього, всі гості арени зможуть попередньо замовити улюблену музику і насолодитися композицією в спортивному серці країни під час Кола бажань.

Таймінг святкування Дня народження арени:

Початок екскурсійних турів ареною і в музей: 15:00 і 17:00;

Передача подарунків в музей стадіону: 11:00 -17:00;

Коло бажань: 19.00 - 20:34;

Прослуховування улюбленої музики: 19.00 - 20:34;

Місце проведення: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська 55, Центральний ресепшн, вхід через ворота Захід 4 (з боку станція метро «Олімпійська») і через ворота Північ 1 (з боку станції метро «Палац Спорту»).

Дякую що ви з нами! Створимо історію головної арени країни разом!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери