Головний агроном НСК «Олімпійський»: «Газон в оптимальному стані»

Головний агроном НСК «Олімпійський» Максим Стельмах в інтерв’ю телеканалу «Футбол» прокоментував стан газону напередодні матчу 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА, у якому київське «Динамо» прийматиме лондонський «Челсі».

«Стосовно газону, можу дійсно сказати він не в ідеальному стані. На це вплинув затяжний осінньо-зимовий період - важкі матчі «Ворскли», «Шахтаря» й «Динамо» у єврокубках. Було важко не через те, що ці клуби грали один за одним, а власне, через погодні умови. Сніг довелося прибирати за допомогою техніки. У нас була перерва, але це не літня перерва. Тому на початку лютого ми почали активно відновлювати газон. Було проведено досить багато робіт: аерація, внесення добрив і насіння. Навіть зараз, відразу після тренування, ми проводимо ремонт газону і бачимо, що немає великих слідів від бутс, пошкоджень і ям. Це означає, що газон досить стабільний, він не розривається. Можливо, він не ідеальний, але він рівний. Чесно кажучи, як на мене, поле в оптимальному стані, і воно готове приймати матч такого рівня» - розповів Максим Стельмах.

«Наші зими дають велике навантаження на газон. Бували випадки, коли поле було в гіршому стані, але тільки візуально. Всі фізичні якості ми робимо максимально ідеальними для того, щоб убезпечити футболістів і покращити стан футбольного поля. Ми робимо полив, прокатку, щоб його вирівняти. Всі ці процедури проводяться щоденно і також будуть проводитися завтра. Наше першочергове завдання – зробити поле якісним для гравців з точки зору безпеки та видовищності» - підкреслив головний агроном НСК «Олімпійський».

Повну версію інтерв’ю дивіться у ранковому випуску програми Футбол News на телеканалі «Футбол».

Наші Партнери