«Гордість нації» на «Олімпійському»

5 жовтня учасники національного ветеранського проекту «Гордість Нації» спільно з ветеранами США та Польщі провели відкрите тренування на НСК «Олімпійський». Це перший подібний міжнародний захід у нашій країні, що проходить у рамках підготовки до забігу «Ветеранська десятка», який стартує у неділю, 7 жовтня, о 9:20, на Майдані Незалежності. «Ветеранська десятка» - забіг на 10 кілометрів під час Wizz Air Kyiv City Marathon 2018 та Марафону морської піхоти в США.

Учасники тренування розповіли про особливості підготовки до змагань, а також відзначили необхідність спортивної реабілітації для ветеранів. Зокрема, уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко розповів, наскільки важливою є участь наших воїнів у міжнародних спортивних змаганнях, а також той досвід, який вони отримують під час участі у таких проектах. «Ми намагаємося залучати до змагань якомога більшу кількість людей. Наприклад, у забігу «Ветеранська десятка» буде близько 300 учасників. Дуже важливо продемонструвати людям, які отримали поранення під час бойових дій, що саме спорт допомагає продовжувати жити повноцінним життям».

Національний проект «Гордість Нації» проводиться Національною радою спортивної реабілітації захисників України для єдності в суспільстві, шанування захисників України та надання їм нових можливостей у поверненні до мирного життя через спілкування, обмін досвідом та спільним створенням майбутніх програм реабілітації. Цей проект є символом єдності заради перемог, який об’єднує людей, які змінюють себе, змінюють навколишній світ, змінюють країну.
                
Контакти Національної ради спортивної реабілітації захисників України:
e-mail: vetsportsua@gmail.com   Facebook: https://www.facebook.com/vetsportsua    тел. +380931343785

Наші Партнери