Imagine Dragons підкорили столичний НСК «Олімпійський»

Солд-аут задовго до старту концерту, найвідданіші фанати, які чекали на улюблений гурт з четвертої ранку, та магія «радіоактивних» Imagine Dragons – усе це підсумувало музичне літо в Києві!
31 серпня столичний НСК «Олімпійський» поринув у емоції американського гурту Imagine Dragons, який приїхав до України в рамках грандіозного туру на підтримку платівки Evolve. Це перший візит «драконів» до нашої країни і, як зізнався вокаліст колективу Ден Рейнольдс, виступ на найбільшому стадіоні України  запам’ятається артистам надовго.

50 тисяч глядачів співали в унісон зі своїми кумирами такі хіти як Thunder, Whatever it takes та  нова композиція Natural. Особливою піснею для фанів став трек Believer – візитна картка американського поп-рок колективу. Четвірка «драконів» підтвердила негласне звання одного з найкращих стадіонних гуртів.

Окрім головного хедлайнера свята кияни змогли насолодитися виступом британського гурту The Vaccines, які, до речі, не вперше виступали на НСК «Олімпійському». У 2012 році тоді ще перспективні інді-рокери «розігрівали» більш маститих Kasabian та Red Hot Chili Peppers.

НСК «Олімпійський» – все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери