«Зоря» відібрала очки у «Шахтаря» на «Олімпійському»

Фішкою матчу стало велике табло встановлене на трибунах «Олімпійського», через яке в режимі онлайн гру могли дивитися вболівальники вже діючих чемпіонів. Більш того, іх ще й періодично було чути – така собі фан-трибуна в умовах карантину.

Якщо «Зоря» приїхала боротися за три очки в матчі з «Шахтарем», то в першому таймі помітно цього не було. «Гірники» контролювали гру, володіючи м’ячем майже 60 відсотків ігрового часу. Ближче до середини тайму гості почали креативити, потенційно гострим мав бути момент зі штрафним від Лєднєва, але Богдан пробив значно вище. Вивалювався на ворота Пятова Кочергін, але без удару та навіть пасу.

Щоправда і «Шахтар» не надто турбував Васіля. Найкращий момент невдалим останнім пасом загубив Коноплянка, коли «гірники» виходили на ворота суперника 2 в 1.

Другий тайм розпочався з фантастичного моменту від Алана Пітріка, проте його удар прийняла на себе перекладина. Луїш Каштру майже одразу по перерві зробив всі п’ять замін, та підсилив гру лідерами атаки. Гра одразу оживилася. Тайсон та Марлос на двох створили кілька гострих моментів. Проте, цього разу рахунок 0:0 на табло «Олімпійського» так і не змінився.

«Шахтар» - «Зоря» - 0: 0
Попередження: Тете (58)
«Шахтар»: Андрій Пятов, Сергій Болбат (Додо, 70), Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Маркіньос Сіпріано, Маркос Антоніо, Алан Патрік, Манор Соломон (Віктор Коваленко, 58), Тете (Ромеро Марлос, 59), Євген Коноплянка ( Тайсон, 58), Фернандо (Жуніор Мораес, 63)
«Зоря»: Нікола Василь, Aлександр Тимчик, Джоель Абу Ханна, Андрейс Ціганікс (Дмитро Іванісеня, 65), Богдан Михайличенко, Владлен Юрченко, Дмитро Хомченовський, Владислав Кочергін, Богдан Лєднєв (Максим Луньов, 74), Владислав Кабаєв, Артем Громов