IWCK: «Нам приємно працювати з командою Олімпійського»

30 листопада на НСК «Олімпійський» відбудеться вже 27-й за ліком IWCK Благодійний ярмарок, організований Міжнародним клубом посольських дружин. Головна арена Україна приймає захід вже шостий раз поспіль.

- «Олімпійський» - це дуже зручна локація для нашого заходу, туди дуже легко дістатися для наших гостей та друзів. Приємно працювати з командою стадіону, яка максимально допомагає нам участю та залученням волонтерів. Ми вдячні за цю допомогу, та сподіваємося на подальшу співпрацю, - поділилися організатори заходу на прес-конференції.

Головна мета ярмарку – зібрати кошти на різноманітні благодійні проекти* та, звичайно, познайомити усіх охочих з різноманіттям культури, традицій, кухні країн різних країн світу, та зарядити відвідувачів духом Різдва та новорічних свят.

Цього року у Ярмарку візьмуть участь рекордна кількість посольств – 47. Серед нових учасників - Іспанія, Мексика, Словенія, Естонія, Вірменія, Хорватія.

Програма Ярмарку максимально насичена:
- парад вишиванок від делегації ЄС
- виступ вокального колективу з Чехії
- танцювальні проекти з Німеччини, Молдови, Франції, Болгарії та інш.
- фешн-шоу з Індії
- скаутська програма з США та багато іншого.

Крім того, кожне з посольств організує невелике представництво своєї країни на «Олімпійському», де представить традиційні сувеніри, одяг, смаколики.

Буде діяти Дитяча зона з розвагами та майстер-класами.

На відвідувачів Ярмарку чекає багато призів та подарунків від спонсорів заходу: від солодощів до відпочинку у Чорногорії, Туреччині чи Словаччині.

Одна з соціальних активностей Базару – інформування відвідувачів про екологічний спосіб життя та сортування сміття.

Квитки доступні онлайн вартістю 90 грн, та 20 грн для студентів та осіб від 12 до 18 років.
Безкоштовний вхід для ветеранів АТО, людей з інвалідністю та дітей до 12 років.

*Минулого року під час Благодійного ярмарку було зібрано 3,5 млн гривень, що були витрачені на 28 проектів на підтримку дітей, жінок, людей похилого віку та людей з інвалідністю. Проекти були реалізовані не лише у Києві, але й в інших регіонах України.

Більше інформації: www.iwck.org

Наші Партнери