IWCK 27-й Благодійний ярмарок: що чекає на відвідувачів

30 листопада 2019 на НСК «Олімпійський» Міжнародний Жіночий клуб Києва (IWCK) організовує традиційний Благодійний Ярмарок з метою збору коштів на допомогу сиротам, людям похилого віку, дітям з особливими потребами та вимушеним переселенцям зі сходу України.

Цього року у заході беруть участь представники 50 посольств, серед яких посольства Аргентини, Австрії, Бельгії, Болгарії, Бразилії, Великобританії, В’єтнаму, Греції, Грузії, Естонії, Індії, Індонезії, Ірану, Іспанії, Канади, Катару, Китаю, Куби, Кувейту, Латвії, Малайзії, Марокко, Мексики, Молдови, Об’єднаних Арабських Еміратів, Пакистану, Палестини, Перу, Південно-Африканської Республіки, Польщі, Румунії, Словаччини, Словенії, США, Туреччини, Угорщини, ФРН, Франції, Чехії, Чорногорії, Швейцарії, Японії, які представлять на продаж національні товари своїх країн, новорічні прикраси, напої, сувеніри, продукти харчування т.і.

Структура Благодійного Ярмарку:

- cтенди країн світу з сувенірами та національною продукцією на продаж
- культурна програма (національна музика, танці, майстерні ремесел), які представляють різні країни та континенти;
- Фешн-шоу та дефіле у вишиванках
- дитячий куточок, де малюки можуть взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх;
- стенди зі смаколиками та виробами ручної роботи;
- Grand Raffle / Лотереї Tombola, де розігруватимуться цінні призи, в тому числу авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, подарунки від посольств тощо.

На відкритті ярмарку очікується виступ посла Німеччини в Україні Анки Фельдгузен, а також дружини міністра закордонних справ України.

Квитки:
Вартість квитків онлайн:
- 90 гривень - для дорослих
- 20 гривень - для пенсіонерів та дітей з 12 до 18 років
- 120 грн - для дорослих - в день ярмарку в касi заходу
Вхід безкоштовний - для дітей до 12 років, людей з обмеженими фізичними можливостями та ветеранам АТО при наявності відповідного документу.

Час роботи Ярмарки - з 9.30 до 18.00

100% доходу 27-го Благодійного Ярмарку йде на благодійність.

Довідка:
Міжнародний жіночий клуб Києва (IWCK) - це недержавна некомерційна о рганізація, заснована у 1992 р. групою іноземних жінок під керівництвом пані Інгабор Крістофассен (H.E. Ms Ingabor Kristofassen), першого посла Бельгії в Україні та першого президента IWCK. На даний момент організація складається приблизно iз 200 учасників з 50 країн,


Більше інформації на сайті - www.iwck.org

Наші Партнери