Love it Ритм від MONATIK запалив літо на «Олімпійському»

Він насправді мультиартист: цікавий, емоційний, ліричний, запальний. Артист, який не боїться кидати виклик самому собі, і перевершувати власні сподівання.

Для свого першого стадіонного концерту в кар’єрі MONATIK обрав найбільшу арену України, стадіон, який бачив зірок світового масштабу, стадіон з надзвичайною енергетикою, та вражаючими масштабами.

І він його підкорив! І ми зовсім не про найбільшу сцену, яку коли-небудь встановлювали на «Олімпійському» - 78м х 25м – не про 795 КВт звуку і 960 світлових приборів і 738 м2 led-екранів, ми про емоції!

Багатотисячний натовп, який чекав артиста майже 1,5 години, співав з ним в унісон вже з перших акордів. MONATIK розпочав візитівкою шоу піснею Love it Ритм – а коли завершив її, на його обличчі читалися полегшення від такого прийому, але більше – любов до свого глядача.

Він представив свій третій студійний альбом, заспівав найбільші хіти, танцював, читав вірші, а ще багато спілкувався з публікою, дякував їй за прихильність, за прийом, за те, що повірили в нього, та його музику. MONATIK намагався бути якомога ближчим до людей, для цього навіть об’їжджав стадіон на даху спеціального вагончика.

І його щирість передалася кожному на майже вщент заповненому стадіоні. MONATIK запалив це літо, MONATIK змусив «Олімпійський» сяяти!

Наші Партнери