На НСК «Олімпійський» дітлахи з особливими потребами розгадали таємницю «Гранд Готелю Будапешт»

Сьогодні, 5 січня 2018 року, напередодні світлого свята Різдва Христового, головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – запросила дітлахів, які опинилися в складних життєвих умовах, та з особливими потребами зануритись у загадковий світ «Гранд Готелю Будапешт», розгадати таємницю готелю, перемогти злих героїв і провести незабутньо час!

Розгадували таємниці готелю дітлахи-аутисти з проекту Kids Autism Games (це спільна ініціатива Фонду «Дитина з майбутнім», Благодійної організації «SPORT for PEACE» та Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський»), дітлахи з особливими потребами з дитячого центру «Сонячне світло», дитячих будинків, діти ветеранів АТО, зірок української естради та спорту.

- У минулому році ми відкрили новорічне шоу «Гранд Готель Будапешт». Воно користується попитом серед наших клієнтів вже другий рік поспіль. У цьому році ми розробили дитячу інтерактивну виставу «Таємниця «Гранд Готель Будапешт». Сьогодні відбулося наше останнє цієї зими дитяче шоу. Ми, як головна спортивна та культурна арена країни, приділяємо багато уваги соціально незахищеним та особливим дітлахам. Ми віримо, що відвідуючи наші заходи, дітлахи переймають дух перемог, отримують віру у власні можливості, а також надихаються на досягнення перемог над життєвими обставинами та труднощами. На кожну нашу виставу ми запрошували малечу з дитячих будинків, сиротинців, дітей з особливими потребами та тих, хто має певні особливості. Всі вони отримували радість та задоволення від нашого шоу. Дуже приємно робити малечу щасливими та усміхненими, адже деякі з них мають певні проблеми із соціалізацією і дуже рідко відвідують вистави. Ми й надалі плануємо створювати нові цікаві проекти та радувати наших відвідувачів будь-якого віку, - розповіли організатори.

Кожен готель зберігає свої таємниці: десь живуть привиди, десь пропадають люди, а у нас – опівночі оживають предмети! Головний герой – відомий кінорежисер Олівер Сміт – завітав у «Гранд Готель Будапешт», щоб особисто розгадати секрет готелю, його таємницю, зняти про це фільм і показати людям. Власник готелю – Мустафа, розповів йому про загадковий ключ, котрий відкриває чарівні двері, увійшовши в які, потрапляєш в паралельний світ, де живуть герої казок і мультфільмів. Ці двері можуть бути відчинені лише напередодні новорічної ночі. Їх розмову підслуховує Фокс, котрий викрадає ключ, знаходить таємничі двері, та відкриває їх.

За дверима – вхід в казковий світ «Задзеркалля». Наші персонажі, потрапивши у цей світ, перетворюються на казкових героїв. Двері зачиняються. Джинн – Володар «Задзеркалля», готовий виконати три бажання непрошених гостей, проте лише, якщо вони відгадають його підступні загадки.

Герої знаходять таємниче послання від попереднього власника готелю. У листі сказано, що колись у готелі було свято чудес (Новий Рік), люди наряджали дерево бажань (Новорічну ялинку) і запалювали чарівну гірлянду. Проте колишній власник готелю дізнався, що хтось хоче викрасти гірлянду та сховав її в Задзеркаллі. З тих пір ніхто не вірить у чудеса, та забули, що таке свята. Але, якщо знайдеться сміливець, який розшукає це чудо і поверне її на дерево бажань, то свято теж повернеться.

Щоби знайти гірлянду, героям разом з маленькими відвідувачами готелю довелося  пройти шлях з декількох пригод: перемогти димового павука, навчитися танцювати, закидати сніжками Сніговика і ... навіть битися з Джином! Під час шоу «Таємниця «Гранд Готелю Будапешт» маленькі гості побачили  хореографічні та вокальні номери, цирковий номер, шоу, елементи сценічного бою.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери