На НСК "Олімпійський" привітали переможців, призерів чемпіонату Європи з боксу-2017 та їхніх тренерів

11 липня на головній спортивній та культурній арені країни - НСК "Олімпійський", ще раз привітали українських боксерів – переможців та призерів чемпіонату Європи з боксу-2017 та їхніх тренерів.

У заході взяли участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Федерації боксу України Володимир Продивус, перший віце-президент Федерації Дмитро Шенцев, спортсмени – Юрій Шестак, Олександр Хижняк, Віктор Вихрист, Микола Буценко, Дмитро Замотаєв, Євген Барабанов; тренери збірної – Дмитро Сосновський, Валентин Ост`янов, Віталій Міхеєнко, Валерій Даніленко, Олександр Трюхін, Олександр Хижняк, Валерій Буценко, Юрій Ткаченко, Віктор Умрихін, Олександр Оксіюк, а також представники Федерації боксу та Міністерства молоді та спорту.

"У 2017 році ми провели офіційний кубок світу і два чемпіонати світу, два чемпіонати Європи,один з який – з боксу, вперше в історії незалежної України. Наша збірна виборола шість нагород, з них три "золоті" та завоювала перше місце в командному заліку. Позаду залишилися збірні Росії та Англії. Все це – результат плідної спільної роботи Міністерства, Федерації, НОКу, місцевих органів влади", - наголосив Ігор Жданов.

Він ще раз привітав спортсменів і тренерів із видатним виступом, і побажав подальших успіхів.

Ігор Жданов вручив посвідчення Заслуженого тренера України: Валерію Даниленко, тренеру чемпіона Європи-2017 Юрія Шестака; Олександру Ляховому, тренеру чемпіона Європи-2017 Віктора Вихриста.

Також посвідчення Заслужених майстрів спорту України отримали переможці європейської першості – Олександр Хижняк, Юрій Шестак, Віктор Вихрист.

Міністр зазначив, що переможці та призери чемпіонату вже отримали призові виплати.

Президент Федерації боксу Володимир Продивус зазначив, що проведення чемпіонату у Харкові отримало високу оцінку Європейської конфедерації боксу (EUBC). За словами керівників EUBC, організація, безпека і сервіс європейської першості були на найвищому рівні.

Джерело: www.dsmsu.gov.ua

Наші Партнери