На НСК «Олімпійський» проходить RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO - 2018

29-30 березня 2018 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський» – проходить найбільша в Україні спеціалізована виставка індустрії ритейлу та девелопменту – RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO - 2018.

Організатори виставки, Асоціація ритейлерів України, запросили представників компаній сфери роздрібної торгівлі, девелопменту, інвесторів, брокерів і консультантів, компаній сегмента b2b на Другу міжнародну спеціалізовану виставку індустрії RETAIL & DEVELOPMENT BUSINESS EXPO – 2018.

На двох поверхах НСК «Олімпійський» на два дні зібралися перші особи – власники, топ-менеджмент і лінійні керівники – лідерів ринку роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості України та закордону. Серед перших заявлених гостей представники Dragon Capital, McDonald's, Multi Ukraine, Zarina, MOYO, Мануфактура, Watsons, Puma Ukraine, Фуршет, Vitto Rossi, Мегаспорт, Таврія В, Ів Роше, Salateira, O bag Ukraine, Люксоптика, Даринок та інші. Захід збере понад 2000 гостей.

RDBExpo-2018 проходить у двох форматах: крім експозони, паралельно з виставкою проходять конференції за участю провідних фахівців сфери роздрібної торгівлі та торговельної нерухомості. Тут презентовані кейси від найуспішніших українських і зарубіжних ритейл-компаній, обговорені актуальні проблеми та шляхи їх вирішення, зафіксовані ключові тенденції й очікування на найближчі роки.
Актуальні теми для розгляду на конференціях наступні:

- Аналітика ринку ритейлу і девелопменту. Інновації та тренди;

- Формування корпоративної культури як спосіб збільшення показників бізнесу;

- Нові концепти для активних продажів;

- Від класичного ТЦ – до Lifestyle mall;

- Міжнародний досвід в українських реаліях ринку;

- Inspiration for Buisness;

- Позиціонування ритейлу в digital-еру;

- Презентація нових торгових центрів;

- Марафон стартапів в ритейлі;

- Франчайзинг – вихід на міжнародні ринки;

- Тренди в-ecommerce. Від ідеї до реалізації.

Детальна програма: https://rau.ua/rdbexpo/programma-rdbexpo-2018/

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери