На НСК «Олімпійський» провели Збірну України на ювілейні Х Всесвітні ігри

Сьогодні, 11 липня 2017 року, в Президентській ложі головної спортивної та культурної арени країни – НСК «Олімпійський» – відбулася прес-конференція щодо від’їзду Збірної України на ювілейні Х Всесвітні ігри.

У прес-конференції взяли участь Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія, чемпіон Всесвітніх ігор з джиу-джитсу Іван Настенко, чемпіон світу та Європи з пауерліфтингу та тренер ветеранів АТО Олексій Бичков, призер чемпіонату світу та Європи з карате Станіслав Горуна.

Окрім цього під час прес-конференції спортсмени презентували нову форму Національної збірної.
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов підкреслив, що цього року процес підготовки національної збірної до участі у цих мультикультурних змаганнях відбувався за прямої підтримки Мінмолодьспорту.

«Вперше державне фінансування національної збірної команди України здійснюється за окремою програмою Міністерства молоді та спорту із загальною сумою близько 45 млн. грн. Ці кошти передбачають витрати, пов’язані з підготовкою та участю спортсменів, тренерів фахівців у Всесвітніх іграх, придбання спортивної форми, взуття, аксесуарів спеціального призначення, спортивного обладнання та інвентарю», - наголосив Міністр.

За словами Ігоря Жданова, Мінмолодьспорту у співпраці з федераціями не олімпійських видів спорту та Спортивним комітетом України доклало максимальних зусиль для забезпечення якісної підготовки до цих масштабних змагань. Він також зауважив, що 2016 року, за ініціативи Мінмолодьспорту Уряд вдвічі збільшив розмір призових переможцям та призерам Всесвітніх ігор.
“Винагорода чемпіонам становитиме 480 тис. грн. Срібні призери отримають 400 тис. грн. За “бронзу” спортсмени одержать 240 тис. грн. Умови створені, мотивація також є. То ж тепер слово за нашими спортсменами і тренерами. Бажаю усій збірній Україні спортивної вдачі та гідних результатів”, - зазначив Ігор Жданов.

Окрему увагу Міністр звернув на те що, вперше українські поціновувачі спорту матимуть змогу сповна насолодитися спортивним святом WorldGames. Їх телетрансляцію забезпечить UA:Перший. Ігор Жданов також подякував телеканалу за висвітлення міжнародних спортивних змагань, зокрема чемпіонатів Європи зі стрибків у воду та боксу, що відбулися в Україні минулого місяця.
“У сучасному світі, якщо події не показали по телебаченню — її немає. Особливо це стосується політики та спорту. Не має спортивної події на екрані, немає її і в свідомості громадян”.
У свою чергу голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія повідомив, що на 10 днів (термін протягом якого триватимуть WorldGames) UA:Перший перетвориться на спортивний канал, то ж, глядачі зможуть бачити повну та яскраву картину виступів співвітчизників.

Чемпіон IX Всесвітніх ігор з джиу-джитсу Іван Настенко, чемпіон світу та Європи з пауерліфтингу та Олексій Бичков, призер чемпіонату світу та Європи з карате Станіслав Горуна розповіли про заключні етапи підготовки до Ігор, зауваживши, що їдуть до Вроцлава з позитивним настроєм.

“Я надзвичайно гордий тим, що у такий нелегкий час маю честь представляти свою країну на Всесвітніх іграх у Польщі. Це гарна нагода довести всьому світові, що Донбас — це Україна. Дякую Міністерству молоді та спорту за створені умови для підготовки, підтримку спортсменів і тренерів”, - наголосив Олексій Бичков, який тренує учасників та ветеранів АТО в Краматорську.
Успіхів на спортивних аренах українцям побажав і президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк. Він наголосив, що до Вроцлава їде одна з найпотужніших національних команд України за всю історію Ігор. Серед них багато діючих чемпіонів Європи та світу.

Нагадаємо, що Всесвітні ігри – це міжнародні комплексні змагання з різних видів спорту, які відбуваються раз на чотири роки в післяолімпійський рік. Цього року Ігри відбуватимуться з 20 по 30 липня. У 36 видах спорту візьмуть участь близько 4500 спортсменів зі 111 країн світу.

Українці виборюватимуть нагороди у таких видах як більярдний спорт, боулінг, воднолижний спорт та вейкбординг, джиу-джитсу, парашутний спорт, пауерліфтинг, підводний спорт, танцювальний спорт, спортивна аеробіка, спортивна акробатика, таїландський бокс Муей Тай, сумо, кікбоксинг WAKO, веслування на ергометрах, сквош, спортивне орієнтування, стрибки на акробатичній доріжці, художня гімнастика, карате, скелелазіння.

З 2014 до 2017 року спортсмени збірної України вибороли 80 ліцензій з 20 видів спорту на участь у Х Всесвітніх іграх.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери