На НСК «Олімпійський» відбудеться відкриття весняних «Олімпійських ролер-стартів 2017»

У суботу, 20 травня 2017 року, на головній спортивній та культурній арені країни – НСК «Олімпійський», відбудеться справжнє сімейне свято – відкриття весняних «Олімпійських ролер-стартів 2017».

Організатори: державне підприємство «Національний спортивний комплекс «Олімпійський», Всеукраїнська Федерація Екстремальних видів спорту, Українська Молодіжна Асоціація з Екстремальних Видів Спорту, НСК «Ролер клуб».

Місце проведення змагань: НСК «Олімпійський», вул. Велика Васильківська 55, «Алея Здоров'я» (біля входу в Сектор D-15, зовнішній коло стадіону), вхід зі сторони Троїцької площі через ворота Захід 4

Запрошуємо представників ЗМІ долучитися до заходу! Офіційне відкриття о 12:00!

Акредитація ЗМІ обов’язкова: Гостєва Тетяна +38 067 500 73 86 або t.gosteva@nsc-olimpiyskiy.com.ua

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»


 

 

Детальна інформація та програма заходу:

Олімпійські ролер-старти 2017 – відкриті юнацькі змагання з ролер-спорту, що включають спортивну, оздоровчу, культурну та агітаційну програми. Олімпійські ролер-старти 2017 – захід, що за своїм призначенням відповідає державній програмі розвитку спорту і виховання здорової молоді. Змагання є особисто-командними і мають статус всеукраїнських дитячих змагань. Змагання проводяться  у трьох дисциплінах ролер-спорту: забіг на швидкість («Олімпійське коло»), ролер-крос (смуга перешкод), та швидкісний слалом (змійка по фішкам).

Олімпійське коло -  дисципліна змагань, де учасник повинен пробігти дистанцію 870 метрів на швидкість. Найкращі учасники нагороджуються медалями, дипломами та призами залежно від вікових груп.

Ролер-крос - дисципліна змагань, де учасник повинен проїхати смугу перешкод із фішок та різних конструкцій, розставлених на огородженій території.

Швидкісний слалом - дисципліна змагань, де учасник має проїхати трасу із фішок довжиною 28 метри, виставлену по прямій лінії, на швидкість, об’їхавши всі фішки на одній чи на двох ногах.

Ролер хокей – справжній хокей на роликах! Під час заходу будуть проведені показові ігри та конкурси для всіх бажаючих, дітей та їх батьків.

На минулих змаганнях приймали участь більше 100 дітей-спортсменів з семи команд Києва. До участі у «Олімпійському забігу» цього року будуть залучені близько 200 учасників. Глядачами стануть понад 500 батьків учасників.

Бігай, катай, сім'єю відпочивай!

Індивідуальна реєстрація на змагання: https://goo.gl/forms/wuLb9Cf4JTqKizbd2

Коротке положення про старти: https://drive.google.com/file/d/0B5gmIt6BPcYBYnlSOWY4UjM0VTA/view?usp=sharing

Повне положення про старти: https://drive.google.com/file/d/0B5gmIt6BPcYBcHFOQ0xMUHRCNkk/view?usp=sharing

Наші Партнери