На НСК «Олімпійський» відбулося традиційне Коло бажань та прослуховування музики в рамках святкування Дня народження арени!

Щороку, 12 серпня, головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – святкує свій День Народження.

Арена має майже вікову історію, пережила багато історичних моментів, бачила радість перемог та нових звершень. НСК – магічне місце, котре зібрало в собі великий енергетичний потенціал багатьох поколінь вболівальників, спортсменів та гостей, сакральне серце країни!

-        Наша арена має невичерпну позитивну енергетику, адже кожен вболівальник, котрий приходить до нас на арену, завжди бажає лише перемогу своїй команді. Тим самим збільшує концентрацію позитивних емоцій на арені. Я особисто в минулому році загадав бажання, яке здійснилося. Тому, кожен має прийти до нас на арену та прискорити здійснення свого бажання, адже наша арена обов’язково допоможе здійснити бажане. Окрім того, замовляючи свою улюблену музику, відвідувачі зроблять свій візит до НСК неймовірно приємним та незабутнім, - розповів директор з питань зовнішніх зв’язків Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Віктор Анісімов.

Сьогодні всі кияни та гості столиці мали можливість відвідати НСК «Олімпійський» в День народження стадіону та долучитися до традиції арени – Кола бажань! Кожен міг пройти коло навколо смарагдового серця стадіону по висококласним біговим доріжкам та загадати бажання! Коло бажань відбувалося протягом 94 хвилин! З кожним роком кількість хвилин збільшується відповідно до кількості років НСК «Олімпійський»!

Магія кола має коріння ще в Стародавньому Вавилоні, Стародавньому Єгипті, в своїх ритуалах її використовували й індіанці.

Коло – це область концентрації енергетичного потоку. Саме НСК «Олімпійський» – арена, котра концентрує в собі вже протягом багатьох десятиліть неймовірну кількість енергії та емоцій, обов’язково допоможе Вашому бажанню втілитися в реальність!

Нагадаємо, що в наступному році головна арена країни відсвяткує своє 95-річчя. Коло бажань буде відбуватися протягом 95 хвилин. Також всі бажаючі знову зможуть замовити та послухати улюблену музику.

НСК «Олімпійській» - місце, де здійснюються мрії!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери