На НСК «Олімпійський» відбулося відкрите тренування «Скендербеу»

Сьогодні, 13 вересня 2017 року, на головній спортивній та культурній арені країни - НСК «Олімпійський», напередодні першого матчу групового раунду Ліги Європи сезону 2017/2018 проти київського "Динамо" албанський "Скендербеу" провели відкриту для ЗМІ тренування, а також традиційну передматчеву прес-конференцію.

У конференц-залі арени головний тренер гостей Ілір Дайя поділився своїми очікуваннями від поєдинку проти киян в Лізі Європи та відповів на питання журналістів.

- Для нас незвично грати в матчах такого рангу, тому фаворитом в поєдинку є Динамо. Але у нас напевно теж будуть шанси, і ми спробуємо показати свою гру. Інші команди в групі також мають більш багатий досвід, але й з ними ми будемо боротися та спробуємо здобути кілька перемог.

Після чого гості випробували газон столичного стадіону. За першими 15-ма хвилинами заняття традиційно спостерігали журналісти.

Нагадаємо, що перший матч групового раунду Ліги Європи сезону 2017/2018  «Динамо» (Київ, Україна) - «Скендербеу» (Корча, Албанія) відбудеться завтра, 14 вересня 2017 року, о 20:00.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери