На НСК “Олімпійський” відбувся Форум організацій громадянського суспільства «Співпраця та розвиток»

23 травня 2017 року на території конференц-залу головної спортивної та культурної арени країни - НСК «Олімпійський», вперше відбувся Форум організацій громадянського суспільства м. Києва «Співпраця та розвиток».

До участі у Форумі Організаційним комітетом відібрано 319 організацій громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність на території міста Києва.

Учасники Форуму змогли взяти участь у цікавих та змістовних активностях, а саме: у панельній дискусії, інтерактивному fishbowl (круглий акваріум), в засіданнях за «круглим столом», зокрема, по Е-демократії, питань діяльності ресурсних центрів, а також обговорити шляхи вирішення ключових проблем громади Києва у форматі «Світового кафе» та багато іншого.

Офіційне відкриття заходу відбулось за участю Київського міського голови Віталія Кличка, профільних заступників голови та керівників структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації.

Захід ініційований Київською міською державною адміністрацією у партнерстві з ІСАР «Єднання», Офісом Ради Європи в Україні, Українським незалежним центром політичних досліджень та за організаційної підтримки Міжнародного фонду Відродження, Фонду Східна Європа, Програми розвитку ООН в Україні, програми сприяння громадській активності «Долучайся!», яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери