На НСК «Олімпійський» відбувся ІІІ Форум креативних індустрій

7 та 8 вересня на НСК «Олімпійський» у рамках Днів креативності в Україні відбувся ІІІ Форум Креативних Індустрій. На головній спортивній та культурній арені країни вже традиційно зібралася найінтелектуальніша креативна тусовка, а атмосфера була максимально наближеною до найвідомішого міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions (Канські леви).

Цьогорічний Форум відкрив серію професійних заходів і об’єднав представників креативних індустрій для обговорення актуальних тем: бізнес, маркетинг та комунікації, дизайн, кіно і шоу-бізнес, медіа, технології і стартапи, соціальні ініціативи.

Програма заходу була розділена на 6 тематичних блоків: «Маркетинг та комунікації», «Технології та стартапи», «Бізнес та інновації», «Творчість та дизайн», «Культура та життя», «Суспільство та держава». Саме цього року було представлено 100 спікерів. Серед них: Ігор Тарнопольський, продюсер Jamala і Laud, Валерій Жидков, один з авторів студії «Квартал 95», Майкл Щур, «обличчя і голос» «Телебачення Торонто», Володимир Нечипорук, генеральний продюсер Ukrainian Fashion Week, Сергій Ципцин, директор і продюсер міжнародної конференції CG-event, Денис Келеберденко, креативний директор BBDO Ukraine, Антоніо Карлос, міжнародний консультант та експерт в області креативної та діджитал економіки, засновник та директор компанії Economía Creativa, Анастасія Леонова, директорка видавництва IST Publishing, а також ще багато інших креативних та успішних спікерів.

Перший день було присвячено питанням успішного впровадження інновацій для бізнесу, пошуку партнерів та розвитку українського інтелектуального продукту.

Другий день був присвячений питанням публічної дипломатії та пошуку факторів, які впливають на формування національної ідеї.

Учасники форуму надихали, аналізували досягнення та труднощі сфери, і обговорювали перспективи розвитку креативних індустрій.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»                           

Наші Партнери