На НСК «Олімпійський» відбувся міждисциплінарний симпозіум PainControl

5 жовтня 2017 року на головній спортивній та культурній арені країни – НСК “Олімпійський”, у рамках осінньої серії, відбувся міждисциплінарний симпозіум PainControl.

Проблема гострих і хронічних больових синдромів вже давно вийшла за рамки якоїсь однієї спеціальності та в усьому світі розглядається з міждисциплінарної точки зору. Зважаючи на те, що на сьогоднішній день в Україні існує проблема неадекватного надання допомоги хворим, що страждають від гострих і хронічних больових синдромів, була розроблена міждисциплінарна програма для лікарів, яка висвітлює сучасні світові підходи.

Вона отримала назву «PainControl – мистецтво контролювати біль», яка чітко відображає основну ідею заходу – навчитися краще розуміти біль і краще його контролювати.

На заході прийняли участь лікарі різних спеціальностей, медичні психологи та фізичні терапевти. Учасники заходу прослухали різноманітні доповіді, прийняли участь у дискусіях та відвідали професійні майстер-класи.

Організатори заходу – Українська асоціація по вивченню болі, яка в цьому році планує також відвідати: Харків, Дніпро, Львів та Одесу.

З програмою заходів можна ознайомитись за посиланням. http://www.control.pain.ua/kyiv

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!
Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери