На НСК «Олімпійський» відбувся перший фестиваль для підприємців - Get Business Festival

20 жовтня 2017 року на головній спортивній і культурній арені країни - НСК «Олімпійський», Ощадбанк і Дело.ua провели перший фестиваль для підприємців - Get Business Festival.

Get Business Festival - перший масштабний захід для представників малого та середнього бізнесу, створене після багаторічного опитування, що охопила понад 500 підприємців з усієї України, про те, що дійсно «болить».

Організаторами фестивалю зробили ставку на розгляд реальних тем і питань, які хвилюють підприємців та гальмують розвиток малого і середнього бізнесу в Україні.

Фестиваль для малого бізнесу зібрав понад 2000 зацікавлених учасників - представників МСБ, недержавних організацій, державного сектора, інтрапренер і просто небайдужих людей з бізнесу. До виступу були запрошені 86 спікерів - професіоналів своєї справи. Протягом дня на 8 майданчиках для учасників проводилися презентації, лекції, workshop, менторські сесії, на яких підприємці отримали поради та дієві інструменти для подальшого розвитку своєї справи.

Світ змінюється. Передові економіки все більше розвиваються на основі малого і середнього бізнесу. Країні потрібні підприємці. Щонайменше 2 мільйони справжніх, ініціативних і сміливих - саме таку кількість за розрахунками може кардинально змінити погоду в економіці країни.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери