На НСК “Олімпійський” відбувся семінар зі спортивного маркетингу Мартіна Конвея

Сьогодні, 24 жовтня 2017 року, у Холі Чемпіонів головної спортивної та культурної арени країни - НСК "Олімпійський", відбувся семінар американського експерта зі спортивного маркетингу Мартіна Конвея.

Семінар був організований для спортивних організацій. 

Захід відкривали перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан та Президент спортивного комітету Ілля Шевляк.

Ілля Шевляк зазначив, що сьогодні ми маємо можливість скористатись досвідом країни з іншим рівнем розвитку спорту. Також подякував Мартіну та Посольству США завдяки якому цей захід став можливим.

Як зазначив Мартін Конвей: "Спорт - це не одні лише змагання та медалі, це і шоу, і соціальна відповідальність, і вболівальники та фанати. Потрібно підходити комплексно".
Під час семінару учасники отримали вичерпну  інформацію щодо впровадження маркетингових технологій у спорті, взаємодію спорту з органами влади та громадськістю, а також комерціалізації та фанрайзингу у спортивних організаціях. Також всі присутні отримали корисні поради щодо розвитку та впровадження інновацій у свою діяльність.
"Не чекайте ідеальних умов - їх не буде. Підберіть максимально допустимі умови і починайте діяти!" - Ось такою була одна із порад експерта.

Довідково: 
Мартін Конвей викладє у Джорджтаунському Університеті (Georgetown University) курси зі стратегічного маркетингу, формування лідерства у сфері спорту, організації спортивних івентів (як малих, так і глобальних масштабів), а також  курсів з управління спортивними об’єктами та роботи спортивних медіа. Більшу частину своєї кар’єри Мартін обіймав керівні посади  американського веб-порталу та провайдера AOL, де відповідав за спортивний канал, стратегічне планування та розвиток організації і залучення партнерів. А початок професійного шляху він закладав у маркетингових відділах відомих професійних бейсбольних команд (Texas Rangers, Baltimore Orioles).

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери