На НСК «Олімпійський» з'явиться ранкова йога

Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – відкрита для всіх відвідувачів і постійно сприяє формуванню навичок здорового та активного способу життя жителів столиці. Так, на території арени діє Алея Здоров'я, де кожен бажаючий може покататися на роликових ковзанах, скейтах і велосипедах. На стадіоні проводять свої заняття 5 бігових клубів, функціонує спортивна студія для дітей-аутистів. Проте ми не зупиняємося на досягнутому і, з огляду на прохання читачів і відвідувачів, радо відкриваємо двері вранці для проведення занять йогою з 07:30 до 8:30, щоби кожен учасник встиг по своїх справах, вже заряджений енергією та позитивом.

Якщо ви хочете прокинутися й отримати заряд бадьорості на цілий день, нічого особливо не потрібно, лише спеціальна добірка асан, що бадьорять, для ранкового комплексу йоги. Все це та багато іншого чекає на кожного гостя ранкової йоги в неймовірно гарному спортивному серці столиці.

Місце зустрічі: центральний ресепшен о 07:20, вхід через ворота Захід 1 з боку Троїцької площі, найближча станція метро «Олімпійська».

Тривалість заняття: 1 година. Обов'язково мати з собою килимок (каремат).

Більш детальна інформація: +38 063 900 47 45

Попередня реєстрація обов'язкова - https://goo.gl/6gw9dN

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери