На «Олімпійському» відбудеться щорічний Благодійний Ярмарок IWCK.

8 грудня на НСК «Олімпійський» дипломатична та міжнародна спільнота Києва проводить 26 Благодійний Ярмарок IWCK. Цього року у заході беруть участь 44 посольства, які традиційно представлятимуть національну продукцію на своїх стендах, а також демонструватимуть свої ремесла, сувеніри, національну кухню, напої, музику та фольклор.

Благодійний Ярмарок - це чудова можливість здійснити незабутню подорож, відчути культуру та скуштувати кухню усього світу. Це єдиний захід у Києві, де ви можете спробувати індонезійську їжу, випити чеського пива і передати своє різдвяне побажання Санта-Клаусу - одночасно і в одному місці.

Продаж квитків:

Вартість квитків - 80 гривень для дорослих, якщо купувати заздалегідь, 20 грн для пенсіонерів та дітей 12-18 років. Для дітей до 12 років, ветеранів АТО та людей з інвалідністю вхід вільний за наявності відповідного документа.

У день події вартість квитка для дорослих зросте до 100 гривень.

Всі отримані кошти від заходу спрямовуються на благодійні проекти, що підтримують жінок, дітей, людей похилого віку та людей з інвалідністю, які потребують допомоги в Україні. Подробиці https://studydive.com/ua/the-26th-iwck-charity-bazaar-1179


Програма Ярмарку:

- культурна програма (національна музика, танці, майстерні ремесел), яку представляють різні країни та континенти;
- дитячий куточок, де діти зможуть взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх;
- продаж виробів ручної роботи;
- лотерея  Grand Raffle /Лотерея Tombola, де можна спробувати виграти цінні призи, такі як авіаквитки, подарункові сертифікати до ресторанів та готелів, подарунки від посольств.

Не проґавте можливості подорожувати світом з нами, поринати у новий культурний і гастрономічний досвід. Кількість квитків обмежена. Тож купуйте їх якнайшвидше і до зустрічі на Ярмарку!

НСК «Олімпімпійський» - усе найцікавіше відбувається саме тут!


Наші Партнери