НСК "Олімпійський" отримав подяку від Благодійного фонду "Розвиток футболу України"

Протягом 2017 року головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський» – активно співпрацювала та допомагала в реалізації проектів Благодійному фонду «Розвиток футболу України». Завдяки плідній співпраці було реалізовано декілька цікавих проектів, більше сотні дітлахів надихнулися футбольним духом перемог та познайомилися із діяльністю головної арени країни.

Представники фонду подякували НСК «Олімпійський» за співпрацю:

-       За сприяння у проведенні екскурсій для дітей зі сходу України, дітей військовослужбовців та дітей соціально-незахищених верств населення. Ми цінуємо вашу допомогу та внесок у розвиток дитячого футболу! – написала в подяці Світлана Ганза, Президент Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

Нагадаємо, що на НСК «Олімпійський» відбуваються не лише футбольні матчі, а й концерти, форуми, конференції, весілля і заходи будь-якого направлення та рівня. Головна арена країни також приділяє велику увагу соціальному напрямку роботи:

-       Ми раді бачити кожного нашого гостя. Ми, як головна спортивна та культурна арена країни, приділяємо багато уваги соціально незахищеним та особливим дітлахам. Ми віримо, що відвідуючи наші заходи та екскурсійні тури, дітлахи переймають дух перемог, посилюють віру у власні можливості, а також надихаються на досягнення перемог над життєвими обставинами та труднощами. У нас діє Алея Здоров’я, де кожен охочий може покататися на роликових ковзанах, скейтах, велосипедах. Ми створили спортивну студію для дітей із аутизмом, ми адаптували екскурсійні тури для людей з особливими потребами. Ми й надалі плануємо створювати нові цікаві проекти та радувати наших відвідувачів будь-якого віку, - розповів генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв.

Подяка, яку отримала арена, займе гідне місце в музеї «90-річної історії НСК «Олімпійський», де кожен відвідувач екскурсійного туру зможе її побачити. Нагадаємо, що тури головною ареною країни можна відвідати щоденно, окрім матчевих днів. Замовити екскурсію можна написавши або зателефонувавши нам: excursion@nsc-olimpiyskiy.com.ua, +38 067 323 40 49, +38 044 590 66 94, +38 063 900 47 49, +38 044 590 66 95.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери