НСК «Олімпійський» отримав подяку від Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні

11 жовтня 2017 року на НТК імені Баннікова відбувся Футбольний Кубок «EmPower Girls». Головна спортивна та культурна арена країни – НСК «Олімпійський», не залишилась осторонь цього свята та запросила до себе в гості на екскурсійний тур та покататися на роликових ковзанах на Алеї Здоров’я всіх учасників турніру.
Організатори Кубку подякували НСК «Олімпійський» за допомогу в організації заходу:

- Завдяки Вашій допомозі 80 дівчаток із 8-ми областей України змогли взяти участь в товариських футбольних матчах. Разом з Вами ми подарували дітям яскраві враження, незабутні емоції, багато приємних сюрпризів, а ще нових друзів та спортивних товаришів. Дякуємо за підтримку та турботу! – написала в подяці Джованна Барберіс, Голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Нагадаємо, що на НСК «Олімпійський» відбуваються не лише футбольні матчі, а й концерти, форуми, конференції, весілля і заходи будь-якого направлення та рівня. Головна арена країни також приділяє велику увагу соціальному напрямку роботи:

- Ми раді бачити кожного нашого гостя та клієнта. Ми завжди намагаємося запропонувати найкращий сервіс, допомогти нашим клієнтам в організації та надати повний комплекс послуг. Ми, як головна спортивна та культурна арена країни, приділяємо багато уваги соціально незахищеним та дітлахам з особливими потребами. Ми віримо, що відвідуючи наші заходи та екскурсійні тури, дітлахи переймають дух перемог, отримують віру у власні можливості, а також надихаються на досягнення перемог над життєвими обставинами та труднощами. У нас діє Алея Здоров’я, де кожен охочий може покататися на роликових ковзанах, скейтах, велосипедах. Ми створили спортивну студію для дітей із аутизмом, ми адаптували екскурсійні тури для людей із проблемами зору, слуху та на візочках. Ми й надалі плануємо створювати нові цікаві проекти та радувати наших відвідувачів будь-якого віку та з будь-якими потребами, - поділився враженнями генеральний директор Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» Валентин Груздєв.

Подяка, котру отримала арена, займе гідне місце в музеї «90-річної історії НСК «Олімпійський», де кожен відвідувач екскурсійного туру зможе її побачити. Нагадаємо, що тури головною ареною країни можна відвідати щоденно, окрім матчевих днів. Замовити екскурсію можна написавши або зателефонувавши нам: excursion@nsc-olimpiyskiy.com.ua, +38 067 323 40 49, +38 044 590 66 94, +38 063 900 47 49, +38 044 590 66 95.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери