НСК «Олімпійський» разом з підлітками заглянули в 2037 рік

7 жовтня 2017 року на головній спортивній і культурній арені країни - НСК «Олімпійський», понад 470 підлітків і 250 дорослих визначали майбутнє на конференції "Завтра_2037".

Організаторами події, яке в цьому році проводилося вже вдруге, виступили інтернет-ресурс Womo і Ощадбанк. Генеральним партнером заходу стала компанія Mastercard.

Подорож в майбутнє відбулося на дискусійному майданчику для креативних і відкритих до спілкування молодих людей. Учасники подорожі - активні будівельники свого майбутнього і майбутнього своєї країни: винахідники, волонтери, вчені, молоді підприємці, блогери. Безпрецедентність формату в тому, що унікальні підлітки у віці від 11 до 18 років, які вже досягли більшого ніж багато дорослих, ділилися зі сцени своїм баченням майбутнього і розповідали, як Україна і молодим українцям цього майбутнього досягти.

Підлітків особливо цікавило питання, якою буде Україна через 20 років, коли вони почнуть керувати країною. Говорили про різне: про науку, цифрових технологіях, бізнесі, екології, суспільних процесах.

Конференція «Завтра_2037» - платформа, на якій виступають підлітки, які живуть майбутнім. Отже, вона не обмежиться лише Києвом. На початку грудня конференція «Завтра_2037» відбудеться в Дніпрі, в наступному році заплановані зустрічі креативних тінейджерів у Львові та Одесі.

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери