НСК «Олімпійський» вітає із Міжнародним днем здоров’я!

Сьогодні, 7 квітня, світ святкує Всесвітній день здоров'я.

Інформувати про необхідність збалансованого харчування – одне із завдань Всесвітнього дня здоров'я, який відзначається щорічно, починаючи з 7 квітня 1950, в день створення Всесвітньої організації охорони здоров'я (World Health Organization, WHO).

За час, що минув з того історичного моменту, членами Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) стали 194 держави світу. Її завданням є створення умов для того, щоб здоров'я людей в усьому світі покращувалося.

Щороку Всесвітній день здоров'я присвячується глобальним цілям, що стоять перед охороною здоров'я планети, та проходить під різними девізами.

Тема 2018 року «Здоров'я для всіх»!

Протягом 2018 року ВООЗ буде надихати, мотивувати та направляти всі зацікавлені сторони на те, щоб вони надали підтримку в забезпеченні загального охоплення послугами охорони здоров'я (ВОУЗ):

Надихати – підкреслюючи, що особи, які формують політику, в силах перетворити здоров'я свого населення, висуваючи цю мету, як хвилюючу та амбітну, і запрошуючи їх стати учасниками змін.

Мотивувати – показуючи на конкретних прикладах, як країни вже просуваються до забезпечення ВОУЗ, і пропонуючи іншим країнам знайти свій власний шлях.

Направляти – надаючи методики для структурованого політичного діалогу про те, як просуватися до ВОУЗ на місцевому рівні або як підтримувати зусилля інших країн у цьому напрямку (наприклад, розширюючи охоплення послугами, покращуючи якість послуг, скорочуючи виплати зі своїх власних коштів).

Тема, гасло і хештег

Тема Всесвітнього дня здоров'я – Загальне охоплення послуг охорони здоров'я: для всіх і всюди.

Гасло – «Здоров'я для всіх».

Основний використовуваний хештег – #HealthForAll, але стежте також за постами, розміщеними на #WorldHealthDay.

Нагадаємо, що Всесвітній день здоров'я – це глобальна кампанія, яка спрямована на привернення уваги кожної людини на планеті до проблем здоров'я та охорони здоров'я, з метою проведення спільних дій для захисту здоров'я та благополуччя людей.

Будьте здоровими! Будьте спортивними разом з НСК «Олімпійський»!

Прес-служба НСК «Олімпійський»

Наші Партнери