НСК «Олімпійський» вітає з Днем молоді України!

26 червня 2016 року в Україні відзначається «День молоді». Це національне свято молодих людей країни, яке відзначається щорічно в останню неділю червня.

Історія «Дня молоді» почалася 7 лютого 1958 року в Радянському Союзі, до складу якого входила Українська Радянська Соціалістична Республіка (УРСР), коли Указом Президії Верховної Ради СРСР «Про встановлення Дня радянської молоді» був заснований «День радянської молоді», який відзначався в останню неділю червня.

22 червня 1994 року перший президент України Л. М. Кравчук, «на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України», підписав Указ N 323/94 «Про День молоді», який наказував відзначати його на Україні щороку в останню неділю червня.

Традиційно в цей день по всій Україні проходять різні святкові заходи, головною дійовою особою яких є молодь. Поздоровлення молодим людям направляють чиновники найвищих рангів, аж до президента.

До категорії «молодь» в Україні відносять громадян у віці від 18 до 35 років. Більше одинадцяти мільйонів осіб, а це приблизно 22,6% населення України, становлять молоді громадяни країни. Сьогодні в Україні діє кілька тисяч різних молодіжних і дитячих громадських організацій. А провідним органом із забезпечення реалізації державної політики з питань сім'ї, дітей, молоді, фізичної культури та спорту є Міністерство молоді та спорту України, яке реалізує Державні соціальні програми, які сприятимуть розвитку молодіжної політики.

Головна спортивна та культурна арена країни - НСК «Олімпійський» - приєднується до привытань молоді України. Нехай на Вашому життєвому шляху все складається без перешкод, нехай небо над Вашими головами завжди буде мирним, реалізації всіх Ваших планів, здійснення надій, досягнення успіхів і фінансового благополуччя!

НСК «Олімпійський» - все найкраще відбувається саме тут!

Колектив НСК «Олімпійський»

Наші Партнери