НСК «Олімпійський» вітає з Днем народження Григорія Суркіса!

Сьогодні, 4 вересня 2016 року, віце-президенту УЄФА, почесному президенту ФФУ, який подарував Україні Євро-2012, Григорію Суркісу виповнюється 68 років.

Колектив Державного підприємства «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» вітає Григорія Михайловича з цією знаменною подією!

Шановний Григорію Михайловичу!

Важко уявити, скільки фізичних, інтелектуальних і духовних зусиль Вам коштує постійне піклування про добробут українського футболу. Кожен, хто працює поруч з Вами, бачить і відчуває, з якою неймовірною самовідданістю та завзятістю Ви несете свою футбольну місію.

Ми пишаємося тим, що протягом багатьох років маємо можливість йти пліч-о-пліч з Вами стежкою розвитку українського футболу.
Нехай Вам завжди вистачає енергії та натхнення, мудрості та дипломатичності, віри та оптимізму - заради подальшого прогресу Його величності Футболу.

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя та нових звершень у всіх Ваших благородних справах! Нехай Вас і Вашу родину завжди супроводжують мир, любов, благополуччя та процвітання!

З щирою повагою
колектив НСК «Олімпійський»

Наші Партнери