НСК «Олімпійський» вітає з Міжнародним днем молоді!

Міжнародний день молоді був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року.

Конференція рекомендувала організувати інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку Дня з метою підвищення інформованості, особливо молоді, про Всесвітню програму дій, що стосуються молоді, до 2000 року і на наступний період, прийняту Асамблеєю в 1995 році.

Прийміть щирі привітання з одним із найяскравіших свят у календарі — з Днем молоді, святом юності, енергії та оптимізму!

Нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті хорошої освіти, незалежність і самостійність, уміння визначати для себе конкретну мету та прагнути її досягнути.
Молоде покоління в усі часи було окрасою суспільства, його надією, днем сьогоднішнім і прийдешнім. Приємно знати, що сучасна молодь бере активну участь у розбудові нашого міста та держави, впевнено заявляє про себе у різних сферах життя.
Державне підприємство «Національний спортивний комплекс «Олімпійський» бажає усім творчої енергії, незалежності думок та сил, щоби втілити в життя все, до чого прагне Ваш розум, душа та тіло. Адже саме від Вас залежить майбутнє нашої країни!

Колектив НСК «Олімпійський»

Наші Партнери